Ramo 14. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Sibel Kaçırılınca Cihangir’in Ramo’ya Karşı Kozu Kalmıyor!

Takip Et:
Ramo 14. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Sibel Kaçırılınca Cihangir’in Ramo’ya Karşı Kozu Kalmıyor!
Ramo 14. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Sibel Kaçırılınca Cihangir’in Ramo’ya Karşı Kozu Kalmıyor!

Show Tv’nin büyük bir alkışla izlenen dizisi Ramo, 14. kısmıyla  yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Cihangir, oğlunun öldüğünü bilir. Ramo’nun abisi çatışma sırasını bir yere çarpılır. Cihangir, Ramo’nun helvasını yaptırıp ona yedirmek için onu karşısına getirtir. Başına büyük bir bela alan Ramo, bu ölümcül serüvenden sağ salim kurtulabilecek mi? Ramo, 14. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Sibel, kaçırılınca Cihangir’in Ramo’ya karşı kozu kalmıyor.

Cuma Dizileri 2020

Sibel Kaçırılınca Cihangir’in Ramo’ya Karşı Kozu Kalmıyor!

Ramo dizisinin 14.
fragmanında; Cihangir, herkesi toplayıp oğlunun katili onlardan biri olduğunu açıklıyor. Yavuz, Ramo ile beraber hareket ediyor. Cihangir. Ramo’nun cılız noktası Sibel’i elinde yakalamaya çalışırken, onun kaçırıldığını biliyor.

İşte Ramo 14. kısım 2. fragmanı….

RAMO 13.
Tüm gözetmeleri alt eden Ramo, Cihangir’in karşısına dikilir. Taner, Ramo’nun elini ayağını bağlatıp bütün onu öldürecekken, ona yapamayacağını zira, otomobilde orayı havaya uçuracak bir bomba olduğunu söyler.

Cihangir, otomobilin valizinde Altan’ı bakınca ona, kendisinde ne istiyorsa verebileceğini Sibel’e bakarak söyler. Ramo ise, alacak verece kapandı deyip dönüp gider. Akşam, Sibel Taner’e bıçak sürükleyip Ramo’yu öldürmeden yatağına giremeyeceğini açıklar.
Sibel, her şeyi onun için yaptığını anlatır. Ama Ramo, o gelinliği giydiğinde kendisini öldürdüğünü açıklar. O sırada Taner geliyor ve Ramo’ya tehditler savurup gider. Ramo’nun telefonuna Sibel’in ağzından bir ileti kazanç. Son anda vefat tuzağı olduğunu kavrayan Ramo, adamı öldürür.

Ramo’dan altın sevkıyatı yapması istenir. Taner, polise sevkıyatı ihbar edip Ramo’yu hapsettirmek ister. Polisler geliyor ama teknede altın bulamaz. Altınları kamufle etmeyi başaran Ramo, sahibine teslim eder.
Taner, Yavuz’dan Ramo’yu getirmesini ister. Sibel’in kafasına silah yasladığı sırada Ramo içeri giriyor ve Taner’i bir yere çarpıp öldürür.

 Ramo 14. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Cihangir Ramo’dan Oğlunun İntikamını Alabilecek Mi?

.