Ramo 13. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Taner Hain Olduğunu Düşündüğü Sibel’i Öldürecek Mi?

Takip Et:
Ramo 13. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Taner Hain Olduğunu Düşündüğü Sibel’i Öldürecek Mi?
Ramo 13. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Taner Hain Olduğunu Düşündüğü Sibel’i Öldürecek Mi?

Show Tv’nin beğenilen dizisi Ramo 13. yeni kısmıyla 25 eylül cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Ramo, Taner’le evlenmek üzere olan Sibel’in karşısına çıkar. Sibel, Ramo’ya onu öldüreceklerini söyler. Ramo ise, o gelinliği giydiğinde zati kendisini öldürdüğünü söyler. Taner, Ramo’yu öldürüp üzerinde onun kanınla Sibel’in yanına gideceğini açıklar. Ama Roma, onun elinden kurtulur ve alacağı da verecek hesabı da kapatır. Ramo 13.
fragmanı yayınlandı. Taner, alçak olduğunu düşündüğü Sibel’i öldürecek mi?

Cuma Dizileri 2020

Taner Alçak Olduğunu Düşündüğü Sibel’i Öldürecek Mi?

Ramo dizisinin 13. kısım 2. fragmanında; Ramo, yükselmek için değil yükselmek için savaşmaya karar veriyor. Cihangir beye, alan okuyan Ramo, girdiği yoldan can verse dahi vazgeçmemeye karar veriyor. Taner, babasını arayıp içindeki adiyi bulduğunu açıklıyor.
Ancak, Taner onu alçaklıkla yargılayıp kafasına silahını yaslıyor. Ramo’yu da kaybettikten sonra tek başına kalan Sibel’e ne olacak?

İşte Ramo 13. kısım 2. fragmanı…

"Öyle bir yola girdim ki can versem de dönmem!"#Ramo'nun yeni fragmanı yayında! pic.twitter.com/EFwTG18ZDI

— RAMO Dizi @ramodizishowtv September 21, 2020

RAMO 12.
Cihangir, işleri yola koyması için oğlu Taner’i Adana’ya yollar. Acımasız bir adam olan Taner, babasının emirlerini yerine getirmek için Adana’da sanki bir savaş başlatır. Savaşın sonunda, Süleyman ve Neco can verir. Sibel ile Ramo ise, ağır yaralanır.

Taner, Ramo’nun kafasına mermi sıkacağı sırada Sibel ona mani olur ve onunla iş birliği yapmayı kabul eder. Sibel, duruşmada verdiği ifadeyle Taner’in Adana’da işlediği tüm kabahatleri Ramo’nun üzerine atar.
Ramo, bütün otuz sene mapusa mahkum edilir.

Ramo, Sibel’in kendisine neden hıyanet ettiğini düşünürken üzerine birde onun boşanmak istediğini bilir. Sibel, Ramo’dan boşanır. Üç sene süresince mapusta kalan ve dışarı çıkmanın tasarıları yapan Ramo kendisine iki gaye tanımlar. Birincisi, kendisine bu tuzağı kuranlardan intikam almak. İkincisi ise, Sibel’den yaptığı hıyanetin hesabını sormaktır. Ramo, mapustan çıkmayı başarır ve hesap sormak için Cihangir’in karşısına çıkar.
Kısım 1. Fragmanı Yayında! Ramo Taner’le Olan Hesabını Kapatıyor!.