Ramo 13. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ramo Taner’le Olan Hesabını Kapatıyor!

Takip Et:
Ramo 13. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ramo Taner’le Olan Hesabını Kapatıyor!
Ramo 13. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ramo Taner’le Olan Hesabını Kapatıyor!

Show Tv’nin büyük bir alakayla izlenen dizisi Ramo, 12. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yeni kısmında; Alpay, polise teslim olduktan sonra işler karışıyor. Cihangir, oğlu Taner’i Adana’ya işleri yoluna koyması için yolluyor. Büyük patlamada, Neco ile Süleyman can veriyor. Sibel ile Ramo ise ağır yaralanıyor. Taner, Ramo’yu bütün öldürecekken Sibel ona mani oluyor. Ramo’nun canı karşılığında onun her istediğini yapmayı kabul ediyor. Sibel’in palavra ifadesiyle Ramo mapusa giriyor.
Ramo, Sibel’den intikam almak için mapustan dışarı çıkmayı başarıyor. Ramo 13. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Ramo, Taner’le olan hesabını kapatıyor.

Cuma Dizileri 2020

Ramo Taner’le Olan Hesabını Kapatıyor!

Ramo 13. kısım 1. fragmanında: Ramo, Taner’le evlenmek üzere olan Sibel’in karşısına çıkıyor. Sibel, Ramo’ya onu öldüreceklerini söylüyor. Ramo ise, o gelinliği giydiğinde zati kendisini öldürdüğünü açıklıyor.
Ama Roma, onun elinden kurtuluyor ve alacağı da verecek hesabı da kapatıyor.

İşte Ramo 13. kısım 1. fragmanı…

"Alacak verecek kalmadı!"#Ramo'nun 13 kısım fragmanı yayında! pic.twitter.com/kK3R8sM8Ty

— RAMO Dizi @ramodizishowtv September 18, 2020

RAMO 12.
Cihangir, işleri yola koyması için oğlu Taner’i Adana’ya yolluyor. Acımasız bir adam olan Taner, babasının emirlerini yerine getirmek için Adana’da sanki bir savaş başlatıyor. Savaşın sonunda, Süleyman ve Neco can veriyor. Sibel ile Ramo ise, ağır yaralanıyor.

Taner, Ramo’nun kafasına mermi sıkacağı sırada Sibel ona mani oluyor ve onunla iş birliği yapmayı kabul ediyor. Sibel, duruşmada verdiği ifadeyle Taner’in Adana’da işlediği tüm kabahatleri Ramo’nun üzerine atıyor.
Ramo, bütün otuz sene mapusa mahkum ediliyor.

Ramo, Sibel’in kendisine neden hıyanet ettiğini düşünürken üzerine birde onun boşanmak istediğini biliyor. Sibel, Ramo’dan boşanıyor. Üç sene süresince mapusta kalan ve dışarı çıkmanın tasarıları yapan Ramo kendisine iki gaye tanımlıyor. Birincisi, kendisine bu tuzağı kuranlardan intikam almak. İkincisi ise, Sibel’den yaptığı hıyanetin hesabını sormaktır. Ramo, mapustan çıkmayı başarıyor ve hesap sormak için Cihangir’in karşısına çıkıyor.
Kısım Fragmanı Yayında! Ramo Kendisini Satan Sibel’in Düğününü Basıyor!.