Kültür ve Sanat

Ragnarok 2. sezon ne zaman?

İlk sezonu 31 Ocak 2020 tarihinde yayımlanan Norveç yapımı Netflix dizisi Ragnarok, oldukça beğenilmiş ve çok geçmeden 2. sezon onayını almıştı. Dizisinin 2. sezonu, seyirciler tarafından coşkuyla bekleniyor. Geçtiğimiz haftalarda 2. sezon çekimlerine başlanan dizinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağı gibi ayrıntılar ise merak mevzusu.

ragnarok

Ragnarok dizisinin 2.
sezonu ile alakalı bir suali cevapladı. 2. sezon yayın tarihini belirtmeyen oyuncu, yeni sezonun yakında geleceği sinyallerini verdi.

“Açıklayamam. Ama yakında olacak. Diziyi izlediğiniz ve alakanızı gösterdiğiniz için teşekkürler. Bu çok şey ifade ediyor.”

Ragnarok mevzusu

İnsanlığın abuhavasal bir kıyametin eşiğinde olduğu yakın bir gelecekte geçen dizi, Edda isimli kurgusal bir Norveç kasabasının uysallarına odaklanıyor.
Bu enteresan eforlarla birbirlerine bağlanan bu genç grup, çok geç olmadan toplanıp Nors mitolojisinde bahsi geçen Ragnarok’u anımsayan bu kıyameti durdurmalıdır.

Ragnarok' Season 1 Review: The Battle For Climate Change Supremacy

Danimarka’nın en galibiyetli dizilerinden Borgen’ın senaryocuyu olan Adam Price‘ın yaratıcısı olduğu dizinin oyuncu kadrosunda; David Stakston, Jonas Strand Gravli, Theresa Frostad Eggesbø, Herman Tømmeraas, Emma Bones, Henriette Steenstrup, Odd-Magnus Williamson, Synnøve Macody Lund, Bjørn Sundquist ve Gísli Örn Garðarsson gibi çoğunlukla mahallî oyuncular seçiliyor.

Dizinin ilk sezonu altı kısımdan oluşuyordu ve kısımları ortalama 40-45 dakika uzunluğundaydı.
sezonunun kaç kısımdan oluşacağı ise şimdilik öğrenilmiyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu