Radioscope filminin oyuncu kadrosu

Çekimleri Fransa’da yapılacak olan film, bir Fransız radyosunda geçecek. Peki, Radioscope'un başrol oyuncuları ve yönetmeni kim?

Takip Et:
Radioscope filminin başrolleri belli oldu
Radioscope filminin başrolleri belli oldu

“Beau Travail”, “35 Rhums”, “White Material”, “Let the Sunshine In” ve High Life” gibi filmlerle tanınan Claire Denis, “Radioscope” filminin yönetmeni olarak bir kez daha gişe savaşına girecek.

radioscope

“Radioscope” filminin başrolleri açıklandı. “The English Paitent”, “Chocolat”, “Clouds of Sils Maria” “High Life” ve “Let the Sunshine In” gibi yapımlarda bulunan Juliette Binoche, filmin başrollerinden biri olacak. “The Measure of a Man”, “At War”, “Matmazel Chambon” gibi filmlerde yer alan Vincent Lindon ise filmin diğer başrol oyuncusu olacak.

radioscope

“Radioscope” konusu

Çekimleri Fransa’da yapılacak olan film, bir Fransız radyosunda geçecek. Jacques Chancel tarafından hazırlanan programda, o dönem ünlü isimlerle yapılan sohbetlere yer veriliyordu. Program 1968-1982 ve 1988-1990 yılları arasında yayınlandı.

Filmin yönetmeni, “Radyoda sessizlikler, nefes alışları ve tereddütler vardır. Bazen sorunun cevabı hemen ortaya çıkmaz, cevabı kendi içinizde aramalısınız. Radyoda insanların düşündüğünü duyabilirsiniz” şeklinde konuştu.