Müzik

Rabia Tunçbilek’den “Merhaba Dünya”

2017 yılının Ağustos ayında yayınladığı “Kime Ne Arkadaşım” adlı şarkısıyla büyük bir çıkışa imza atan Rabia Tunçbilek, yükselişini sürdürmeyi devam ettiriyor. 1 yıl içerisinde 10 milyondan fazla izlenme alan Kime Ne Arkadaşım’ın ardından Temmuz 2018’de “Kimle Acaba” isimli şarkısını yayınlamıştı. Rabia Tunçbilek, yaklaşık 4 milyon izlenme alan “Kimle Acaba”, şarkısı ile Demet Akalın ve Bengü’ye benzetilmişti.

Rabia Tunçbilek, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf ve hikayeler ile hayranlarına yeni şarkı çıkaracağının sinyallerini sık sık veriyordu. 1996 doğumlu genç şarkıcının yeni şarkıcı “Merhaba Dünya” bugün yayınlandı. Youtube Netd kanalında DMC etiketiyle yayınlanan şarkı, büyük ilgi gördü.

Rabia Tunçbilek’in “Merhaba Dünya” şarkısı Youtube’nin yanı sıra tüm dijital platformlarda da yerini almış durumda. Şarkının sözleri Esin İris’e ait olurken, müziği ve düzenlemesini Volga Tamöz üstlendi. 4k kalite çözünürlüğü ile yayınlanan şarkının klip yönetmenliğini ise Emrah Özbilen üstlendi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı