Pucca’dan Ece Erken’e: “Hayatımda gördüğüm en salak kişisin!”

Sosyal medya fenomeni Pucca ile Ece Erken arasında yaşanan tartışma alevlendi. Erken, Pucca'ya dava açacağını açıklarken, Pucca ise ünlü sunucuya sert sözlerle yüklendi...

Takip Et:

Geçtiğimiz günlerde Alişan ile bir polemik yaşayan sosyal medya fenomeni Pucca lakaplı Selen Pınar Işık, Ece Erken‘in bir magazin sayfası açarak kendisi hakkında paylaşımlar yaptığını söyledi. Pucca “Ece’ye bak ya işsizlikten gitmiş kendine magazin sayfası açıp, ona sallayan kim varsa saldırıyor. Öfff dua et iyi kalpli bir kızım. En önemlisi senden inanılmaz sıkıldım yeter ya. Ha gayret bu sayede eski kankiton belki barışır seninle, dua edersin bana sonra” ifadelerini kullandı.

Pucca‘nın açıklaması sonrası bir paylaşım yapan Ece Erken ise dava açacağını “Korona yaramadı. Allah akıl fikir versin. Ama koronaya rağmen o kadar boş vaktim yok, ilgilenmem gereken bir oğlum var. İsmimi bu tarz haberlerde geçiren ve reklam yapan herkese davayı açıyoruz.” sözleriyle duyurdu.

Ece Erken‘in paylaşımına sinirlenen Pucca ise açtı ağzını yumdu gözünü. Ünlü fenomen, Erken‘e hitaben şunları yazdı: “Ece sen hayatımda gördüğüm en bomboş bak açık açık söylüyorum en salak kişisin. Bu yaşına kadar nasıl yaşadın şok içindeyim. Beni tehdit ettirdiğin yeni yetme mafya sevgiline söyle donumda sallarım sizi”