Kültür ve Sanat

Prenses Diana biyografisi “Spencer” çekimlerine ocak ayında başlanacak

Alacakaranlık çabuksu ile büyük bir üne erişen ancak zafersiz olduğu düşünülen gişe filmlerinin ardından bağımsız sinemada kendini ispatlayan Kristen Stewart, dünyanın en ünlü Krallık ikonlarından Prenses Diana’yı canlandırmak için hazırlanıyor.

Geçtiğimiz aylarda ünlü oyuncu Kristen Stewart’ın Prenses Diana’ya yaşam vereceğini bilmiştik ve bu hayranları çok neşelendirmişti.
Bugün ise Spencer isimli bu filmi yaşama geçirmek ile alakalı yeni bir adım atıldı ve 2021 senesinin Ocak ayında çekimlere başlanacağı duyuruldu.

Spencer

Spencer filmi hakkında bildiklerimiz

Steven Knight’ın yazdığı senaryo, 90’lı senelerin başındayken Diana’nın eşi Prens Charles ile olan evliliğinin yürümediğini ve gelecekteki kraliçelikten vazgeçerek boşanmaya giden yolu tercih etmesini aktarıyor.
Mukadderatının ne olduğunu, başına ne geldiğini hepimiz öğreniyoruz ve buraya gitmemiz gerekmiyor. Nereye gitmek istediğini ve kim olmak istediğini ifade edebildiği bu daha içten yerde kalacağız.”

Zafersiz bulunduğu birkaç büyük gişe filminin ardından bağımsız sinemada kendini ispatlayan Kristen Stewart’ın bu filmde sergileyeceği performans merakla bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve daha aşırısı için takipte kalın.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu