Medya

POYRAZ KARAYEL 75. BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA! POYRAZ BU HAFTA NEDEN YOK?

Poyraz Karayel 75. bölümüyle bomba gibi geliyor…

 


Heyecan seviyesi yüksek olan dizi Poyraz Karayel yeni bölümüyle bu çarşamba akşamı ekranlarda olmayacak. Kanaların birçoğu yılın ilk haftasında yeni bölüm yayınlamama kararı aldı. Poyraz Karayel de onlardan biri…

 

Poyraz Karayel dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde ise ilginç dakikalar yaşanacak. Yeni bölümde Nevra, hain planını devreye soktuktan sonra başarıya ulaşabilecek midir?

 

İŞTE POYRAZ KARAYEL 75. BÖLÜM FRAGMANI:

 

 

POYRAZ KARAYEL’İN SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

 

Poyraz, aradıkları ismin Nevra olduğunu ortaya çıkarmıştır. Artık kendisine göre daha fazla ajanlık görevine devam etmesinin gereği yoktur. Poyraz istifa eder.

 

Ayşegül, Poyraz ve Sinan yepyeni bir hayata adım atarlar. Ama İsa’nın Taşkafa ile ilgili öğrendiği gerçek Poyrazların hayatını da etkileyecektir. İsa'nın öfkesini Poyraz bile dindiremeyince, İsa geri dönüşü zor bir hata yapar.

 

Eda Kerem’ison anda kaçırmayı başarır. Herkesin peşinde olduğu Kerem, onu kaçıran Eda'ya, hayatını altüst edecek bir bilgi verir. Ayşegül'ün ihanetine şahit olan Çınar ise yıkılmıştır. Nevra, dağılmış Çınar'ı ayağa kaldırıp öfkesini, hak edenlere yöneltmesini sağlar. Çınar ihanetin bedelini ödetmek için Hikmet sandığı Poyraz’ı ve Ayşegül’ü ortadan kaldırmaya karar verir ve hemen harekete geçer. Poyraz ve Ayşegül ise onlara doğru yaklaşan tehlikenin farkında bile değildir…

İlgili Haberler

Başa dön tuşu