Popçu Simge Mustafa Sandal’ın yüzünden menajerini kovdu!

ÖZEL HABER - Simge'nin Musti'yi prim yapmakla suçladığı söylenmişti! Ne var ki, güzel popçunun o açıklamayı kendisinden habersiz basına servis eden menajeriyle anlaşmasını iptal ettiği ortaya çıktı...

Takip Et:

Simge Sağın’ın “Öpücem” isimli yeni çalışmasının çıktığı ilk gün Mustafa Sandal, klibi kişisel instagram hesabında paylaşıp, şarkının sözlerine atıfta bulunarak altına “Aç koynunu geliyorum” notunu düşmüştü. Simge de kalp emojili o mesajın altına bomba emojili bir yorumla karşılık vermişti.

İkilinin bu jestleşmesi aralarında aşk dedikodularının çıkmasına neden olmuş ancak her iki taraf da iddiaları reddetmişti!

“PRİM” İMALI BASIN BÜLTENİNDEN SİMGE’NİN HABERİ YOKMUŞ!
Musti, kendisiyle aynı şirketin sanatçısı olan güzel meslektaşına destek verdiği paylaşımından yalnızca birkaç saat sonra Simge cephesinden atılan bir basın bülteniyle adeta şoke oldu! Söz konusu bültendeki “Prim yapma amaçlı, sanatçımızın özel hayatına saygısızlık” ibaresi bir anda ortalığı karıştırmıştı! Sandal, destek sözü verdiği Simge’nin şarkısını olumsuz yönde etkilememek için önce bu açıklamaya sessiz kaldı. Hayranlarının, Simge aleyhine sert yorumlar yapmaya başlaması üzerine ise, durumu yumuşatmak için bir story paylaşarak “Şarkıyı çok beğendim yolu açık olsun. Sözlerini Sezen’imin yazdığını öğrenince daha çok sevdim. Bu arada, malum tespit doğru ama adres yanlış” notunu düştü. Böylelikle, hem aşk iddialarını kesin bir dille reddetmiş oldu, hem de “Öpücem” şarkısının önünü kesmemek için zekice bir hamle yaptı!

SİMGE: “O AÇIKLAMA BANA AİT DEĞİL HABERİM YOKTU!”
Simge’nin menajerlik şirketinden gönderilen “Prim” bülteni, basında geniş yankı uyandırmış ama güzel popçu bu kez sessiz kalmıştı! Magazinn.com’un haberine göre, Simge’nin o açıklamadan haberi yokmuş hatta kendisinden izinsiz servis edilen mail yüzünden o dönemki menajerinin ipini çekti!

İŞTE BASINA SERVİS EDİLEN O BÜLTEN:

“MUSTAFA’NIN YÜZÜNE BAKACAK HALİM KALMADI”
Magazinn.com’un haberine göre; Simge’nin yakın çevresine, “Mustafa şarkıya destek verdi. Herkes paylaştı, o paylaşınca olay oldu! Basın bültenindeki sözler asla bana ait değil. Basına benden habersiz servis edilmiş. Mustafa’nın yüzüne bakacak halim kalmadı çok üzüldüm” dediği öne sürüldü. Sevilen şarkıcı, bununla da yetinmeyip henüz yeni single’ının birinci haftasında menajerlik şirketiyle yollarını ayırıp, onun yerine Özgür Aras’la anlaştı!

ÖZGÜR ARAS’IN PR STRATEJİSİ SİMGE’Yİ ŞAHA KALDIRDI!
Sanat dünyasının en tecrübeli ve başarılı menajerlerinden biri olan Özgür Aras, bu krizi iyi yönetti! Önce, Göcek’te Mustafa Sandal’ın Göcek paylaşımından dakikalar sonra Simge’den de Göcek paylaşımı geldi. Haliyle, manşetler bir anda değişip “Musti ve Simge birlikte tatil yaptı” şeklinde haberler çıktı. Aslında, öyle bir buluşma gerçekleşmemişti! Hemen bunhaberlerin arkasından Simge Sağın,
Jülide Ateş ve Murat Güloğlu ile birlikte eğlendiği mekanda Sandal’ın “Jest Oldu” şarkısını söyleyip kayda aldı. Simge o görüntüleri önce story’sinde paylaştı, sonra ise hemen sildi! Özgür Aras, iletişim danışmanlığı konusundaki ustalığını gösterip bu süreçte Simge’nin sessiz kalmasını sağladı. Dolayısıyla, magazin basınının başarılı popçuya olan ilgisi iyice arttı! Yetmedi, Simge’ye “Öpücem” şarkısının başarısı nedeniyle bir parti düzenledi. Kameraların ilgisi o geceye çekilip, günlerce konuşulan aşk iddialarının yalanlaması o geceye bırakıldı!

SİMGE BİR HİT DAHA ÇIKARMANIN TADINI ÇIKARIP KONSERDEN KONSERE KOŞUYOR!
Özgür Aras’ın bu akıllı stratejisi tuttu ve o süreçte zaten çok iyi giden “Öpücem” şarkısı magazin programlarında sıkça çaldırılmış oldu. Aras’ın kriz yönetimindeki bu taktiksel hamleleri “Öpücem”in kısa zamanda listelerde 1 numaraya yükselmesini de hızlandırdı. Simge ise, bir hit daha patlatmanın tadını çıkarmaya devam edip, menajer değişikliğiyle ne kadar doğru bir karar verdiğini yakın çevresiyle paylaştı!


ESKİ MENAJERLE APAR TOPAR YOLLARIN AYRILDIĞI DOĞRULANDI!
Bu arada; Simge’nin ekibi ve yakın çevresi, “Eski menajerimizle anlaşmamız bitmişti biz de sebebini tam bilemiyoruz” diyerek eski çalışma arkadaşlarını rencide etmemeye çalışsa da pek inandırıcı olmadı! Çünkü, dünyanın hiçbir yerinde yeni bir şarkının ilk PR haftasında (ki yapılan anlaşma o şarkının tanıtımıyla alakalıydı) menajer ve basın danışmanı değişikliği yapılmaz. Tabii, sanatçısını zor duruma düşürecek asılsız bir beyanat yayınlatmaya çalışılmazsa… (Magazinn.com)