Müzik

‘Pop müzik bitiyor’ polemiğine bir yorum da Yıldız Tilbe’den!

Rap müzik ve diğer alternatif müziklerin gençler arasında yaygınlaşması ile birlikte yeni bir polemiğimiz olmuştu. ‘Pop müzik bitiyor’ tartışmalarına Hande Yener, Demet Akalın, Burcu Güneş, Edis gibi birçok isim katılmıştı. Magazin ve müzik gündeminden düşmeyen bu polemiğe bir yorum da Yıldız Tilbe’den geldi. Önceki gün bir AVM’de görüntülenen Tilbe, “Bu söylemlere katılmıyorum. ‘Pop müzik öldü, bitti’ diyenin, kafası ölmüştür” şeklinde konuştu.

“OLAY SONRASI SILA İLE KONUŞTUM”


Bodrum’da verdiği konser sırasında sahnede oturduğu için seyirciler tarafından protesto edilen Sıla hakkında da konuşan Tilbe, “Ben Sıla ile bu konuda konuştum. O anlar konserin sonlarına doğru yaşanmış. Bir şarkıcı oturarak şarkı söyleyebilir, insanların orayı terk etmesini doğru bulmuyorum. Seyircilerin bu şekilde şarkıcıları zor durumda bırakmaları hoş değil.” sözleriyle ünlü şarkıcıya destek oldu.

Bir gün önce de ‘Yasak Elma’nın oyuncularından olan Şevval Sam, Sıla’ya sahnenin sanatçının alanı olduğunu söyleyerek “İsterse sahnede yatar.” ifadeleriyle destek olmuştu.

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu