Pixar Yapımı Soul Filminden Yeni Fragman Yayınlandı

Takip Et:
Pixar’ın Yeni Animasyon Filmi Soul, 25 Aralık’ta Disney+’ta Yayınlanacak
Pixar’ın Yeni Animasyon Filmi Soul, 25 Aralık’ta Disney+’ta Yayınlanacak

Pixar’ın animasyon filmi Soul’dan yeni fragman yayınlandı. Türkiye’de 20 Kasım’da vizyona girecek Soul, pek çok ülkede doğrudan Disney+’ta yayınlanacak.

Acemi Story, Wall-e, Up, Coco gibi hoşlanılan animasyon filmleri sinema dünyasına kazandıran Pixar, bu sene iki yeni filmle sinemalara misafir oluyor. Stüdyonun bu seneki ilk filmi olan Onward, mart ayında AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI’de vizyona girmiş, koronavirüs salgınının patlak vermesiyle vizyon programının sekteye uğramasının ardından VOD platformlarında yayınlanmıştı.
gibi yapımlara imza atan Oscar mükâfatlı Pete Docter ve Star Trek: Discovery dizisinin senaryocularından Kemp Powers idarıyor.

Pixar Yapımı Soul, Türkiye’de 20 Kasım’da Vizyona Girecek

İzleyiciyi New York’tan kozmik alemlere uzanan bir yolculuğa davet eden film, seni sen yapan şey nedir sualinden yola çıkarak hikâyesini şekillendiriyor.
Müziklerini The Social Network için bestelediği müziklerle Oscar kazanan, Nine Inch Nails grubunun abonelerinden Trent Reznor ve Atticus Ross‘un bestelediği filmin Türkiye’de 20 Kasım’da vizyona girmesi tasarlanıyor. Ancak koronavirüs salgını vizyon takvimini altüst etmeye devam ettiği için filmin bu tarihte vizyon girip giremeyeceğini bekleyip bakacağız.

Film, başta Amerika olmak üzere Disney+’ın olduğu çoğu zaman ülkede ise, 25 Aralık’ta doğrudan Disney’in dijital platformunda yayınlanacak.

Kaynak: The Playlist

.