Pınar Tevetoğlu’ndan Tarkan açıklaması!

Tarkan'ın eşi Pınar Tevetoğlu, ünlü sanatçının kilo aldığı iddialarını yalanladı...

Takip Et:

Tarkan’ın eşi Pınar Tevetoğlu, önceki akşam Nişantaşı’ndaydı. Mekanda oturduğu sırada magazin muhabirlerini fark eden Tevetoğlu, muhabirlere gülümseyerek el salladı. Tarkan’ın Harbiye konseri öncesi arkadaşları ile yemek yiyen Pınar Hanım, çıkışta koşar adım aracına yöneldi. Mega yenge, magazin muhabirlerinin “Tarkan, sizin yaptığınız lezzetli yemekler sayesinde kilo almış, doğru mu?” sorusuna yanıt verdi. Ünlü sanatçının kilo verdiğini söyleyen Pınar Tevetoğlu, ikinci bebek ve estetik sorularına ise cevap vermedi. Keyifli halleri dikkat çeken Tevetoğlu, eşinin konserine yetişti.

TARKAN’IN GÖRÜNTÜSÜ PINAR TEVETOĞLU’NU YALANCI ÇIKARDI

Pınar tevetoğlu, Harbiye Açıkhava’da sahne alan eşinin konserini kulisten takip etti. Mega yengenin zaman zaman dışarı çıkarak eşini izlediği de görüldü. Tarkan, 2017’den sonra ilk kez çıktığı Harbiye sahnesinde enerjisi ile dikkat çekti. Ayrıca Tarkan’ın kilo aldığı ve göbek yaptığı da dikkatlerden kaçmadı. Megastar adeta görüntüsü ile eşi Pınar Tevetoğlu’nu yalanladı.

2016 yılında 5 yıllık ilişkilerini nikah masasına taşıyan Tarkan ve Pınar Tevetoğlu, Temmuz 2018’de Almanya’da kızları Liya’nın doğmasıyla anne-baba olma mutluluğunu tatmıştı. Tarkan, 1 yaşını geçen kızının yüzünü hala göstermedi. Ünlü sanatçı, sosyal medyadan kızının fotoğraflarını paylaşsa da yüzünün gözükmediği pozları seçmeye dikkat ediyor. Pınar Tevetoğlu’nun isi sosyal medya hesabı olmadığı biliniyor.

Öte yandan Tarkan, nereye gitse eşi Pınar Tevetoğlu ve kızı Liya’yı yanından ayırmıyor. Geçtiğimiz aylarda Rusya’da 10 konser veren Megastar, ülkeye eşi ve kızı ile birlikte gitmişti.