Magazin

Pınar Tevetoğlu iddiaları yalanladı!

Tarkan, 3 yıl önce sürpriz bir şekilde Pınar Tevetoğlu ile hayatını birleştirmişti. Uzun yıllardır gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Megastar’ın evliliği herkese sürpriz olsa da düğünden önce Tarkan ve Pınar’ın 2011 yılında tanıştığı ve 5 yıldır sevgili olduğu ortaya çıkmıştı. Adı hiç bilinmezken Tarkan’la evlenerek herkesin merak ettiği bir isim olan Pınar Tevetoğlu’nun kim olduğu ve hayatı konuşulmaya başladı. Tarkan hayranı olan Pınar Tevetoğlu, ünlü sanatçı ile tanışma fırsatı yaşamış ve Tarkan’ın gönlüne girmeyi başarmıştı.

Geçtiğimiz yıl dünyaya gelen kızları Liya ile kendi kabuğunda yaşayan çiftten Pınar Tevetoğlu, Mega yenge olduktan sonra sürekli olarak magazin gündemine gelmeye başlamıştı. Tevetoğlu’nun yıllar içerisindeki değişimi sık sık estetik yaptırdığı dedikodularının ortaya çıkmasına sebep oluyordu.

“SADECE BURNUMDA ESTETİK VAR”

Önceki günlerde Bağdat Caddesi’nde bir estetik merkezinin yakınlarında objektiflere takılan Pınar Tevetoğlu, büyük panik yaşamış ve gizlenmeye çalışmıştı. Görüntülendikten sonra akraba ziyaretine gittiğini duyuran Mega yenge, dün öğle saatlerinde Maslak’ta bir modacının atölyesinden çıkarken görüntülendi. Spor tarzı ile dikkat çeken Pınar Hanım’a, geçtiğimiz haftalarda estetik merkezinin önünde görüntülenmesi soruldu. Estetik soruları karşısında gülmeye başladı. Kendisine soru yönelten magazin muhabirlerine takılan Pınar Tevetoğlu, sürekli olarak estetik yaptırdığı haberlerinin doğru olmadığını söyledi. Sadece burnunda estetik olduğunu kabul eden Tevetoğlu, dudaklarında ve yanaklarında estetik olmadığını söyledi. Pınar hanım hakkında dudaklarına dolgu yaptırdığı ve yanaklarında yağ aldırdığı iddia edilmişti.

Tarkan ile birlikte göz önünde yaşamak istemediklerini söyleyen Mega yenge, Bağdat Caddesi’nde görüntülenince panik olmasını da buna bağlayarak kameralara alışamadığını söyledi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu