Pınar Tevetoğlu gizlenmeye çalıştı!

Tarkan'ın eşi Pınar Tevetoğlu, önceki gün objektiflere yansıdı. Mega yenge görüntülendiğini fark edince büyük panik yaşadı...

Takip Et:

Tarkan’ın 2016 yılında evlendiği eşi Pınar Tevetoğlu, önceki gün Bağdat Caddesi’ndeydi. Bir apartmandan girerken objektiflere yansıyan Tevetoğlu, bir anda panik yaptı. Şoförünün arkasına gizlenmeye çalışan mega yenge, görüntü vermemek için epey çaba sarf etti. Pınar Tevetoğlu, hızlıca binaya girmesi dikkat çekti. Tarkan’la birlikte Tarabta’da yaşayan Pınar Hanım’ın neden Bağdat Cadddesi’nde olduğu ve neden gizlenmeye çalıştığı ise öğrenilemedi.

HAYRANIYDI, EŞİ OLDU

Tarkan, 7 yıllık aşkı Bilge Öztürk’ten 2008 yılında ayrıldıktan sonra adı kimse ile anılmamıştı. Megastarın 2016 yılında Pınar Dilek ile evleneceğinin duyurulması ise herkesi şaşırtmıştı. O dönem magazin basını Pınar Dilek’in peşine düştü. Tarkan ve Pınar Dilek’in nasıl tanıştığı ise en büyük merak konusu olmuştu.

Tarkan ve Pınar Dilek’in 2011 yılında ünlü sanatçının Almanya’da verdiği bir konser sırasında tanıştığı ortaya çıktı. Tarkan hayranı olan Pınar Dilek ve Megastarın yıllar sonra gün yüzüne çıkan görüntülerinde Pınar Hanım’ın kuliste Tarkan ile fotoğraf çektirmek istediği görülüyor. İkili o tarihlerden sonra irtibatı koparmıyor ve ilişkileri başlıyor. 5 yıl süren ilişki sonrası Tarkan ve Pınar Dilek dünyaevine girdi. Pınar Hanım Tarkan’ın soyadını alarak Pınar Tevetoğlu olarak anılmaya başladı.

Uzun yıllardır baba olmak isteyen Tarkan’ın evliliğinin hemen ardından çocuk sahibi olması bekleniyordu, öyle de oldu. Eşi Pınar Tevetoğlu’nun hamile olduğunu sosyal medyadan paylaştığı bir video ile açıklayan Megastar ve Pınar Tevetoğlu, 14 Temmuz 2018’de kızı Liya’yı kucaklarına aldı.

3 yıldır evli olan çiftten Tarkan’ın önceki günlerde Harbiye Açıkhava’da verdiği konserde eşi Pınar Tevetoğlu’nun gözlerinin içine bakarak şarkı söylemesi herkesi mest etmişti.