Magazin

Pınar Eliçe ve Lerzan Mutlu aralarındaki buzları eritti!

Geçtiğimiz gün Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Pınar Eliçe, yıllar önce sunuculuğu yaptığı programın Lerzan Mutlu yüzüne kapandığını söylemişti. Eliçe yaptığı açıklamalar ile adeta Lerzan Mutlu’ya ateş püskürmüştü. Mutlu’nun kendisinin ekmeği ile oynadığının altını çizen Pınar Eliçe, Lerzan Mutlu ile küs olduklarını söylemişti.

2. Sayfa programının bugünkü yayınlanan bölümüne ise Lerzan Mutlu konuk oldu. Programın sunucularının konuyu Pınar Eliçe’ye getirmesiyle Lerzan Mutlu, Eliçe’den özür diledi. Ardından Lerza Mutlu, olayın bilinenin aksine öyle olmadığını söyledi. Yıllar önce yaşanmış bir konuyu tekrar ateşleyip yeniden magazin olmak istemediğini ifade eden Mutlu, hiç bir insanı bilerek yaralamam dedi. Bir çok ünlü ismin katıldığı bir program yaptığının altını çizen Lerzan Mutlu, Eliçe’nin kalbini istemeyerek kırdıysam özür dilerim dedi. Yaşanan program gerginliklerinin ardından Pınar Eliçe, Lerzan Mutlu’nun kulisine tekme atarak sert bir şekilde kapısını açtığını ve aralarında yaşanan ağız dalaşını sonrasında olayın kanal yönetimine gitmesiyle onlar aramızdaki seçimi yaptıklar dedi.


Lerzan Mutlu’nun açıklamalarının ardından Pınar Eliçe telefonla canlı yayına bağlanarak yıllardır küs olduğu Lerzan Mutlu ile telefon konuşması gerçekleşti. Pınar Eliçe kanal yönetiminin kendisine Pınar Eliçe’nin programının Lerzan Mutlu tarafından istenmediğini söylediklerini söyledi. Lerzan Mutlu ise kanal yönetimine gittiğini ve kendisinin gitmek istediğini fakat yönetimin buna izin vermediğini söyledi. İkili geçmişteki olayların yeniden gündem olmasını ve yanlış anlaşmaların küslüklerine sebep olmasından dolayı birbirlerinden özür dilediler. Lerzan ve Pınar konunun açığa kavuşmasıyla birlikte birbirlerine destek olacaklarını ve birlik olacaklarını söyledi.

2. Sayfa programı geçtiğimiz günlerde Demet Akalın ve Alişan’ı bir araya getirerek barışmalarına vesile olmuştu.

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu