Kültür ve Sanat

Pınar Deniz sinemaya adım atıyor!

2014 yılında ekranlarda olan Sil Baştan isimli dizide Evrim karakterine hayat vererek oyunculuk kariyerine başlayan Pınar Deniz, Sil Baştan’dan sonra Beyaz Yalan dizisinde Azra olmuştu. 26 yaşındaki oyuncunun adını duyurduğu proje ise Vatanım Sensin oldu. Bir dönemin en çok izlenen dizilerinden olan Vatanım Sensin’de Yıldız karakterine hayat veren Deniz, dizide Halit Ergenç ve Bergüzar Korel gibi oyuncularla birlikte yer almıştı. Vatanım Sensin’den sonra ilk kez Bir Deli Rüzgar dizisinde başrol oynayan güzel oyuncunun, dizisi tutmamış ve reytinglere yenik düşerek erken final yapmıştı.

İLK BAŞROLDEN SONRA, İLK SİNEMA FİLMİ DE GELİYOR!

Yeni sezonda televizyonda yayınlanacak bir projede yer almayacak olan Pınar Deniz’in sinema filmi çekeceği öğrenildi. Kariyerinde ilk kez bir sinema filminde oynayacak olan ünlü oyuncunun yer alacağı Karanlık Gece filminin yönetmen koltuğunda Özcan Alper oturuyor. Pınar Deniz, Taner Birsel, Berkay Ateş ve Cem Yiğit Üzümoğlu gibi oyuncularla kamera karşısına geçecek. Gelecek yıl beyazperdede olacak filmin konusu ve detayları henüz açıklanmadı. Fakat filmin çekimlerinin İstanbul dışında yapılacağı biliniyor.

Her ne kadar bu yıl televizyon ekranlarında olmasa da Pınar Deniz, bir dizi ile de hayranlarının karşısına çıkacak. Netflix’in Çağatay Ulusoy’lu Hakan Muhafız ve Beren Saat’li Atiye’den sonra 3’üncü Türk yapımı olan Aşk 101’in oyuncu kadrosunda yer alan genç oyuncu, dizinin ağustos ayında yayınlanan fragmanında da görülmüştü. Gençlik dizisi olan Aşk 101’de yıldızı yeni parlayan birçok oyuncu yer alıyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu