Pınar Altuğ’un maskesiz hayali, Miray Daner ve Hande Erçel’in kapaklık pozları

Takip Et:
Hande Erçel seksi pozuyla yine rekor kırdı, mest etti!
Hande Erçel seksi pozuyla yine rekor kırdı, mest etti!

Magazinn /Ayrıntı – Ünlü adların instagram paylaşımları, hayranlarının markajında. Sosyal medya sayesinde hoşlandıkları, hayranlık duydukları adları daha yakından tarife olanağı tespit ediyor takipçileri. Ünlü adların da bunun içinde hem yaptıkları işler daha çok ön tasarıya çıkıyor hem de kendilerini unutturmamış oluyorlar.

Pınar Altuğ bu adlardan birisi. Oyuncu, şu gizemeler ekranda yok ama takipçilerini instagram yayınlarıyla mutlu ediyor. Altuğ, bugünün Perşembe olması sebebiyle tbt gününe daha önceki yıl bugünlerden bir resimle katıldı.
#tbt #GecenSeneBugun #BasindanArkadaslariminGozunden

Sen Çal Kapımı adlı diziyle gündemden düşmeyen ve sosyal medyada da en fazla takip edilen adlar arasında yer alıyor Hande Erçel, 17 milyona varan takipçisiyle birçok adı da çekemetecek bir rakama erişti. Erçel’in her yaptığı sanki vaka oluyor! Son olarak Marie Claire mecmuasına verdiği pozlarla noktaya değinmişti.

Oyuncu bir kaç gündür bu pozlarını instagram’da yayınlayarak takipçilerini de mest ediyor.
Ekim rakamına Kapak Kızı olduğu mecmuadaki resmi büyük alkış aldı.

🕊

Bir başka Kapak Kızı ise Miray Daner… Ufak yaşlardan beri oyunculuk yapan Miray Daner, en fazla Medcezir dizisi ile uslara kazındı. Sonrasında ise Vatanım Sensin ile unutulmaz bir role imzalaydı. Şimdilerde de Miray Daner, BluTV için çekilen ve başrolünde Nejat İşler’in oynadığı Saygı isimli diziyle yine kamera karşısında.

Oyuncu, zaferli kariyeri ve oyunculuğunun yanı sıra hoşluğuyla da Mag mecmuasının kapağını süsledi.