PINAR ALTUĞ’UN İSYANI: ‘YEMEK Mİ DİLENİYORUM?’

Güneş'in haberine göre son günlerde annesi adına tasarladığı takı koleksiyonuyla gündemde olan Pınar Altuğ, ünlü bir AVM'nin restoranında yaşadığı olayı sosyal medya hesabından takipçilerine duyurdu.

Altuğ, kızı Su'nun bale dersinden sonra sürekli gittiği restoranda bu kez yaşadığı olayı şu sözlerle anlattı: "Her cumartesi olduğu gibi yemeğe gittik. Mekan bomboş olduğu halde bizi mutfak önündeki en dip masaya yönlendirdiler. Neden diğer taraflarda oturamadığımızı sorduğumda da 'Orayı müşterilerimiz tercih ediyor' http://dediler. 'Biz  de müsteriyiz ama" dedim de 'Siz kalabaliksiniz ama' dedi. 'Eh biz de yemek yiyeceğiz ve mekan bomboş' dedigimde, 'Yemek saati birazdan gelir müşteriler' dediler ve biz çıktık." 

Şuursuzluk var

Takipçilerinin "Bir daha oraya gitme" tavsiyesi üzerine de Altuğ, "Sanırım bizim oraya yemek dilenmeye gittiğimizi düşündüler, enteresan! Her neyse… Her hafta bale dersi sonrası yemek yediğimiz mekan artık yok! ona mana veremedik. Sanırım bizi müşteriden saymadılar başkalarına servis yapmayı tercih ediyorlar. Her hafta gittiğimiz restoran bence şuursuzluk var" karşılığını verdi.