Magazin

Pınar Altuğ’u sinirlendiren Ebru Şallı yorumu!

Geçtiğimiz ay 9 yaşındaki oğlunu lenfoma tedavisi gördüğü hastanede kaybeden Ebru Şallı, günler sonra Anneler Günü’ne özel Ayşe Arman‘a röportaj vererek yaşadıklarını anlattı. Evlat acısı yaşayan Şallı‘ya yapılan bir yorum ise Pınar Altuğ‘u çileden çıkardı.

“BU KADAR KALPSİZ VE KÖTÜ OLUNABİLİR Mİ?”

Ebru Şallı‘nın oğlunun kaybının ardından yaşadıkları sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor. Bir sosyal medya kullanıcısı ise Şallı için “Bu karnı çıkmasın, çatlamasın diye erkenden aldırılan çocuklardan mı?” yorumunda bulundu. Yapılan bu yorum karşısında çok sinirlenen ünlü oyuncu Pınar Altuğ ise sosyal medya kullanıcısına yanıt olarak “Gerçekten bu kadar kalpsiz, bu kadar kötü olabilir mi bir insan? Bence insan demek de hata ama!” yazdı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu