Pınar Altuğ: “Yağmur’la evlenmeyi değil, gönül eğlendirmeyi düşündüm!”

Armağan Çağlayan’ın YouTube’da yayınlanan Gör Beni isimli programına konuk olan Pınar Altuğ, çok özel açıklamalarda bulundu...

Takip Et:

Kendisinden 9 yaş küçük eşi Yağmur Atacan ile evliliği yıllardır magazinin ve sosyal medyanın gündeminden düşmeyen Pınar Altuğ, meslek hayatı ve evliliği hakkında konuştu.  17 yaşımda mankenlik yapmaya başladığını söyleyen Altuğ “19’umda Türkiye Güzeli seçildim. Daha ertesi gün sokağa çıkar çıkmaz herkes tanıdı. Ömrümün sonuna kadar ünlü olacağım. Başka türlüsünü bilmiyorum. Hayatımdan memnunum. Çok bunaldığım zaman yurtdışına Türklerin olmadığı yerlere kaçıyorum. Kenar köşe yerlerde tatil yapmayı seviyoruz. Yağmur da benim gibi düşünüyor” ifadelerini kullandı.

Pınar Altuğ eşi ve kızı Su‘nun babası Yağmur Atacan hakkında ise şunları söyledi:

“Kocam Yağmur dünyanın magazinden, sosyal medyadan en uzak ve umursamaz insanı. İlk flört dönemimizde yakın arkadaşlarımdan biriyle tanıştırdım. Bebek yüzlü ya ‘Ne yaptığının farkında mısın?’ diye sordu. ‘Evet, evlenecek halim yok, 2 gün gönül eğlendireceğim’ yanıtını verdim.”

“Aramızdaki yaş farkı hiç sorun olmadı. Konuşmadık bile. Acaba elimden kaçar mı, gider mi diye hiç endişe etmedim. Sanki yaşı yaşına uygun olunca oluyor mu? Denedik olmadı işte. Yağmur, beni ayakta tutan adamdır aslında.”