Pınar Altuğ: “Yağmur bebek yüzlü olduğu için yaş farkına takılıyorlar!”

Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına katılan oyuncu Pınar Altuğ, hakkında merak edilen sorulara yanıt verdi...

Takip Et:

Sık sık sosyal medyada kendisine yapılan yorumlara verdiği cevaplarla haber olan ünlü oyuncu, konu hakkında şu açıklamalarda bulundu:

“Bana hakaret yazan durumların dışında sosyal medya hesabında kimseyi engellemiyorum. Çok şuursuz bir şey yazacak ya da hakaret bu iki durumda engelliyorum. ‘Çirkinsin’ yazabilir, beğenmeyebilir bununla ilgili yazarsa problem yok ama işin için hakaret girerse o zaman cevap verir engellerim çünkü kendimi tutamıyorum. Bu kendimi kontrol ediyor halim, eskiden daha da fenaydı.”

“Ben kocama da çocuğuma da sosyal medyada laf ettirmem. Onlar benim, canım ciğerim. Zaten kuzguna yavrusu şahin görünür durumu var. Hiç müsemma yok direk engelliyorum. Ben böyle insanlara cevap vermiyorum direkt engeli basıyorum.”

2008 yılında kendisi gibi oyuncu olan Yağmur Atacan‘la dünyaevine giren ve o dönemden beri eşi ile arasındaki yaş farkı sebebiyle çirkin yorumlara maruz kalan Pınar Altuğ, yöneltilen sorulara şu yanıtı verdi:

“12 senedir evliyim, 11 yaşında bir kızım var, neyi tartışıyoruz? Benim kimseye bir şeyi kanıtlama derdim yok zaten kanıtlanacak bir şey de yok ortada. Yağmur çok bebek yüzlü insanlardaki bu yaş takıntısı ondan kaynaklanıyor.”

“Ben de çok küçümen gösteren bir kadın değilim, genç kızken de daha kadın kadın duran biriydim. Saçlar sarı, ister istemez feminen görünüyorum Yağmur da şansa çok genç, çok çocuk görünen bir adam. Hala çok rahat Yağmur’a lise öğrencisi rolünü oynatırsın dolasıyla yapacak bir şey yok.”