Magazin

Pınar Altuğ “Tahammülüm Yok”

Oyuncu Pınar Altuğ daha önceki zaman bir AVM’de gazeteciler tarafından görüntülendi. Oyuncu sosyal medyada yapılan ahlaksız yorumlara Pınar Altuğ “Tahammülüm Yok” dedi.

Pınar Altuğ kimdir?

Pınar Altuğ “Asla Tahammülüm Yok!”

Evvelki gün AVM’de görüntülenen hoşlanılan oyuncu Pınar Altuğ kızı Su’nun eğitimi ile alakalı “Su’nun eğitimi gayet iyi gidiyor. Kendisi sabah erken saatlerinde hazırlanıp dersinin başına geçiyor.
Şu anda özel hocalık bir vaziyetimiz yok.” dedi.

önceki günlerde Pınar Altuğ sosyal medyada takipçisine verdiği cevap ile alakalı konuşulmuştu. Altuğ bu mevzu ile alakalı;

“Ben adil bir insanım. Biri haksızlık yaptığı zaman sabredemiyorum. Gelen makûs yorumları aştık artık. Evlenirken kimseden izin istemedik ki biz. En başta ailelerimiz pozitif yaklaştı zati gerisi umurumda değil. Biz birbirimizden hoşlandık evlendik. Ama gelen terbiyesiz yorumlara tahammülüm yok” dedi.

Paylaştığı photoshoplu resimlerle alakalı ise oyuncu; “Photoshoplu resimler tabii ki de paylaşabilirim.
Benim harika resimci tanıdıklarım var istesem çok değişik şeyler de yaparım. Ama inanın uğraşmıyorum. Neysem oyum” diyerek hakkında söylenenlere cevap verdi.
Pınar Altuğ Bikinisiyle Ege Sahillerinde Fırtınalar Estiriyor

Asla Kalbi Hoşlaştırmıyor

Geçtiğimiz haftalarda Marmaris Bozburun’da tatil yapan oyuncu sosyal medya hesabında filtresiz resmini yayınlamıştı. Yayınladığı resme çok rakamda alkış ve hoş yorum gelmesinin yanında tenkitler de gelmişti.

Pınar Altuğ’un resmini “Filtre koymayı öğrenmediğimi düşünmüyorsunuz değil mi?  İşimi düşününce en iyi Photoshopu yaptırabileceğimi de öğreniyorsunuzdur sanırım” yorumuyla paylaşmasının ardından bazı takipçileri Altuğ’u tenkit yağmurunu yakalamıştı.

Bir takipçisinin “Yaptırmadığı estetik yok, ne natürelliği.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu