Pınar Altuğ: Allah topunuzun belasını versin!

Üst üste yaşanan çocuk cinayetleri ve istismarları ünlü oyuncuyu çıldırttı…

0

7 Mayıs tarihinde Samsun’un Vezirköprü ilçesinde kaybolan ve geçtiğimiz gün cesedi bulunan 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz’ın ölümü tüm ülkeyi yasa boğmuştu. Sosyal medyada büyük tepki toplayan bu olayın ardın birçok ünlü isim yaşanan bu vahşete sessiz kalmadı.

Ecrin bebeğin vahşice öldürülmesine kilitlenen Türkiye, geçtiğimiz akşam Zümrüt Apartmanı adlı kitapta yer alan ‘pedofili’ ifadelerle bir kez daha sarsıldı.  Pedofili içeren ifadelerin bulunduğu kitabın, 2017 yılından bu yana yayında olduğu anlaşıldı. Ünlü isimler sosyal medya hesaplarından bu iki olaya ağır eleştiriler getirerek sorumluların cezalandırılması gerektiğini vurguladılar.

Kendisi de çocuk sahibi olan Pınar Altuğ Atacan sosyal medya hesabından olaylara ilişkin öfkesini kustu. Atacan, “ Bir tarafta vahşice hayatını kaybeden bir bebek diğer tarafta bütün pisliğini kitaba aktaran şerefsiz, onu kontrol etmeyip bu kitabı yayınlayanlar! Avaz avaz bağırasım var” paylaşımında bulundu. Başarılı oyuncu, gönderisinin altına şu notu düştü; “Yettiniz be yettiniz! Allah topunuzun belasını versin!”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here