Medya

Perişan oldular! Babil dizisindeki kaza sahnesinin kamera arkası Aslı Enver’den geldi

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – Oyuncuları ve öyküsüyle noktaya değinen Babil dizisi, dün akşam 15. kısmıyla ekrana geldi. Star TV’de yayınlanan dizide Süleyman ve onunla alakalı iletişimleri anlatan İrfan mapustan kanıt noksanlığı ile çıktı. Egemen’in tüm ısrarlarına rağmen Süleyman, İrfan’ın ortalıkta gezmesinden rahatsız olup onu öldürmek istedi.

Nihal ile işbirliği yapan İrfan, oğlunun bırakmamak için büyük gayret verirken, aynı zamanda Kudret ile iş uyuşması yaparak elini de eforlu yakalamaya çalıştı.

İrfan, frenlerinin yakalamadığını Nihal’e telefonda anlatırken, Nihal de bir takside onu takip ediyordu. Ormanlık bir arazide taşıt yuvarlandı ve İrfan yaralandı. Nihal bu esnada yetişerek onu güçle taşıttan çıkardı ve uzaklaştırdı. Bütün o anda taşıt patladı.

Dizinin bu sahnesi, ormanlık bir yerde ve bütün 3 vasıtanın pert edilmesiyle çekildi.
Yerlerde sürünen ve üstü başı, eli suratı kirlenen oyunculardan Aslı Enver, bir kaç gün evvel bu sahne henüz yayınlanmamışken bir resim paylaşmıştı sosyal medyadan.

Aşağıda yer alan resimde Halit Ergenç ve Aslı Enver’in sahne sonrası pabuçları, elleri ve üstlerinin leke içinde kaldığı bakılıyor. Ekranda bir kaç dakika yer alan sahnelerin kamera ardında büyük ve güçlü bir gayret yaşanıyor reelinde. Saatlerce süren çekimler sırasında hem kamera ardındaki takım hem de oyuncular için meşakkatli anlar yaşanmakta.

Nihal ile bu kaza sonrası daha da yakınlaştıkları bakılırken, önümüzdeki kısımlarda yeni bir aşkın da işaretleri verildi.

Babil 15. kısmıyla, AB ve ABC1 gruplarında yükselişine adım adım olsa da devam ediyor. Çok tesirli sahnelerin olduğu, mükemmel bir oyunculuk performansının sergilendiği dizi daha iyi yerleri hak ediyor ama çok fazla rakibi olduğu da kesin… Babil’in total performansı ise çok zahmetli…

İşte o kaza sahnesi:

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu