PERİHAN SAVAŞ VE MAHMUT CEVHER BİRBİRİNE GİRDİ

Takip Et:
‘Yalnız Hayaller Kaldı’ filminin yapımcısı ve oyuncusu Mahmut Cevher, esli arkadaşı Perihan Savaş'a sert sözlerle yüklendi.
 
'Yalnız Hayaller Kaldı’ filminin başrol oyuncusu ve ünlü aktör Mahmut Cevher, önceki gün katıldığı bir televizyon programında Perihan Savaş için şunları söyledi:
 
“Ne dostluğumuza ne de kendi oynadığı filme sahip çıkmadı. Telefonda bile konuşamadık, bana mesaj attı ve çok meşgul olduğunu söyledi. Ben de ona şu cevabı verdim; ‘Filmle ilgili hiçbir tanıtıma gelmedin. Seni Allah’a havale ediyorum. Sittin senelik dostluğumuzun karşılığı bu olmamalıydı…’ 
 
Filmi kendi imkanımla çektim, ‘Fiyatını 20 bin lira yapar mısın ve ücreti sana gişeden ödeyeceğim’ dedim. Kendisi ‘Tamam’ dedi. Ancak galadan önce kendisine bir şeyler oldu. 5 Nisan’da galaya geldi, fotoğrafa girmedi. Telefonlara çıkmıyor. Duydum ki ‘Para pul talep etmedim ona destek olsun diye oynadım’ demiş. Filmin bütün parasını ekibe son kuruşuna kadar ödedim.”
 
Yeşilçam artisti Perihan Savaş, Mahmut Cevher’in iddialarına şöyle yanıt verdi: 
 
“Evet yoğun set programından dolayı bazı davetlere katılamadım ama galaya ve gala öncesi çağırdıkları röportajlara katıldım. Bu agresif tutuma anlam veremiyorum ki, tek bir telefonu ile ‘Tamam geliyorum’ demiştim. Hiç para pul konuşmadan hatta beş kuruş almadan sırf hatırı için. ​Bu dostluğun karşılığı bu muydu? Filmi gündeme getirmek için bana atıyorsan at be güzelim.”