Magazin

Pelin Karahan “Setleri Çok Özledim”

Pelin Karahan Trendyol’un instagram hesabında yayınlanan Mert Vidinli ile Sıkıştıran Sualler yayına katıldı. Mert Vidinli’nin suallerini yanıtlayan Pelin Karahan “Setleri Özledim” dedi.

Pelin Karahan kimdir?

Her Gün Makarna Olsa Yerim

Pelin Karahan harika sor yapmasına karşın yemek yemeyi çok sevdiğini açıklayan hoş oyuncu “Her gün makarna olsa yerim” dedi.

Mert Vidinli’nin “İlk paranı nasıl kazandın?” sualine Pelin Karahan; “17 yaşında bir düğünde hosteslik yaptım.
30 tl kazanmıştım ve kazandığım parayla zaradan spor pabuç almıştım. Spor pabucu hala gizliyorum benim için çok özel” dedi.

Setlerin analıktan güç olduğunu açıklayan Pelin Karahan; “Sette çalışmak ve analık karşılaştırılabilecek şeyler değil. İkisi değişik. Setteki fiziksel koşullar güç. Karşılığında parasal olarak hasılat var. Setler daha güç. Analık da yoruyor ama karşılığında aldığım sevgiye dokunuyor” dedi.

Pelin Karahan’ın Son Halini Bakınca Tanıyamayacaksınız!..

Setleri Çok Özledim

Pelin Karahan giderek annesine benzediğini şu sözlerle dile getirdi: “Anneme ‘Üf anne tamam’  dediğim şeyleri şuan kendi çocuklarımı açıklıyorum.
Geliştikçe annemize benziyoruz hakikatinde.”

Beğenilen oyuncu etrafının netlikle kız çocuğu doğurması gerektiği doğrultusunda sözler dinlediğini ama şu gizemeler üçüncü çocuk düşünmediğini açıkladı. Oğullarının çok hareketli olduğunu söyleyen Karahan, “Kızım olsa ona yetişemem” dedi.

Pelin Karahan “Setleri çok özledim” dedi. Reklamlarla setlere döndüğünü açıklayan oyuncu pandemi dolayısıyla dizilerin bir başlayıp bir bittiğini karar oluştuğunda setlere dönmeye hazır olduğunu belirtti.

Pelin Karahan Yeni Oyuncuları Değerlendirdi

Sosya medyanın yaygınlaşması ile oyuncu sayısında çoğalış olduğunu söyleyen Pelin Karahan “Benim de ismini öğrenmediğim ilk kere baktığım iki sözü biraraya getiremeyen insanlar oynuyor.
Yeniden de kendini geliştirmek için nam dersleri aldığını söyleye oyuncu “Bir gün tiyatroda oynarsam diye donanımımı çoğaldırıyorum” dedi.

Sektörde en yakın olduğu adların Muhteşem Asır takımındaki rol dostları olduğunu açıklaya Karahan;

“Muhteşem Asır benim için çok özel bir iş. Oradaki dostlarımın hepsiyle hala fikir. Ordaki dostluk çok başkaydı. Hala görüşmeye çalışıyoruz” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu