Pelin Akil’i çileden çıkaran mesaj! “Allah ıslah etsin!”

Geçtiğimiz günlerde ikiz kızları Alin ve Lina'nın doğum gününü kutlayan Pelin Akil, bebekleri ahhında gelen bir mesaj sonrası tepkisini dile getirdi...

Takip Et:

Pelin Akil, bir takipçisinin “Hiç mi yüreğin sızlamıyor, resmen Lina’yı ayırıyorsunuz!” şeklindeki yorumunu ifşa etti. Kendisini çocukları arasında ayrımcılık yapmakla suçlayan takipçisine isyan eden Pelin Akil, konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı. 34 yaşındaki oyuncu şöyle dedi:

“Allah’ım ne insanlar var! Ne olursunuz böyle insanlar olmayın ve bu gibi insanları engelleyin, şikayet edin, her şeyi yapın. Artık ifşa ediyorum. İnanılmaz, bir de bana yazdığı mesajları görseniz… ‘Lina’nın suçu ne! Siz ne biçim annesiniz! Evlat ayırıyorsunuz.’ İnsan evladını ayırır mı?”

“İKİSİ DE BENİM CANIM”

“Sürekli ‘Acaba gerçekten öyle mi? Alin’i daha mı çok çekiyorum?’ diyerek çektiğim videolara bakıyorum. İnanılmaz, etkilendim ama bir annenin evlatlarını ayırması gibi bir şey söz konusu olamaz. İstese de yapamaz bunu. İkisi de benim canım. Ben o kadının hadsizliğine çok sinirlendim. Beni vicdansızlık ve merhametsizlikle suçladı, benim ahımı aldı. Allah yukarıda, Allah her yerde…”

“SÖZ KONUSU OLAMAZ”

“Onların dünyaya gelmesi için neler yaşadığımı bir ben, bir Allah biliyor. Bir de yanımdakiler ve çevremdekiler… İkisi için de canımı veririm. Çok etkilendim ben. Belki o an öyle denk gelmiştir, Alin’i çektikten sonra öyle denk gelmiştir ve daha sonra aynı şeyi Lina’ya yapmışımdır ama ayırmak gibi bir şey söz konusu olamaz.”

“BÖYLE DÜŞÜNEN BENİ ENGELLESİN”

“Böyle düşünen varsa beni engelleyin, olur mu! Çünkü Allah her şeyi biliyor. Günahıma girmiş olursunuz. O mesajları okudum ve Lina’ya daha çok ilgili davranmaya başladım. Alin’i bıraktım, Lina’yı öpüyorum, kokluyorum. Alin, gözümün içine bakıyor.”

“GÜNAH ALMAK EN BÜYÜK GÜNAH”

“İkiz annesi olmak çok zor, beni izleyen ikiz anneleri çok iyi bilir. Çünkü ayırmıyorsun, ayırmadığın için biri kucağındayken bir öptüğünde bırakıp, diğerini de öpüyorsun. Ben buna bu kadar dikkat ederken sen bana bu duyguları hissettirdin ya… Allah büyük gerçekten. Günah almak en büyük günah.”

“Belki silerim sonra bu videoları ama şu an hissettiklerim bu. O kadın gibi düşünen varsa silsin beni ve kötü bakan, kötü arayan gözlerini bizim aileden uzak tutsun.”