Pelin Akil’den hem doğum günü hem karantina paylaşımı!

Önceki gün 34 yaşına giren Pelin Akil ve eşi Anıl Altan, ünlü oyuncunun doğum günü hakkında paylaşımlarda bulundu...

Takip Et:

Koronavirüs salgını sebebiyle haftalardır ikiz kızları Alin ve Lina ile evden çıkmayan oyuncu çift, Akil’in doğum gününü de evlerinde kutladı. Anıl Altan, eşinin 34’üncü yaşını şu sözlerle kutladı:

“Güzel kalbi gözlerinden taşıp suratına yansıyan güzeller güzeli karım, aşkım, miniğim…Hayatımda seninle olduğum için çok ama çok şanslıyım.. İyi ki doğmuşsun… Seninle beraber bambaşka bir hayatımız daha doğdu, iyi ki doğmuşsun ki canımızdan canlar doğdu, iyi ki doğmuşsun ki her güne beraber başlayabiliyoruz, iyi ki doğmuşsun ki seni her gün yaşayabiliyorum, iyi ki doğmuşsun ki hayaller kurabiliyorum… İyi ki doğmuşsun sen… Minik kızlarımız, ailemizle nice mutlu “sen”li senelere… İyi ki ben bu hayattayken doğmuşsun…(yemek yapma konusunda üşengeç olan ben konu sen olunca bu pastayı şevkle yaptım)”

Pelin Akil’ ise doğum günü mesajında şu ifadelere yer verdi:

“İyi ki doğdum, iyi ki doğurdun… İyi ki doğurdum, şu salgın bir an önce gitsin dünyamızdan o ayrı da ne güzel duygular hatırlattı bize. Evde doğum günü kutlamak ne kadar güzelmiş, o hazırlık, evi süslemek, o tatlı telaş. Özümüze çekilmek iyi de gelmedi mi? Ben tabi ki bu sürecin bitmesini canı gönülden istiyorum ama evimizde de mutluyum.

Akşam saatleri dışında 1 gün bile gündüz TV açmadık, tabletimiz zaten yok, telefon bazen alıp götürüyor bizi ama o da çocukların yanındayken değil, yapacak şey yok dediğimiz an aslında yapacak bir sürü şeyin olduğunu keşfettiğimiz zamanlar. Bu şahane pastamın mimarı biricik canım kocam, iki gün uğraştı ve ne keyifliydi mutfakta, iyi ki varsın sevgilim. İyi ki “biz”. Mis kokulu kızlarımla da geçirdiğim ilk doğum günüm, annem de yanımda, daha ne isterim şükür. En özeli, en mutlusu… Daha nicelerine. Hep yan yana can cana sağlıkla kalalım.”