Magazin

Pelin Akil’den eşi Anıl Altan’a romantik kutlama!

Geçtiğimiz yıl kızları Alin ve Lina‘yı kucaklarına alan çiftten Anıl Altan, bugün 30 yaşına bastı.  Pelin Akil, eşinin doğum gününü Instagram sayfasında şu sözlerle kutladı: “Karakterine, olgunluğuna, merhametine, deliliğine, komikliğine, babalığına, kocalığına, fiziğine, kalbine, yüzüne, ruhuna her gün daha da vurulduğum canım sevgilim doğum günün kutlu olsun. İyi ki “evet” dediğim güne. Seni çok ve sonsuza dek.”

Pelin Akil de 34’üncü yaşını evde eşi Anıl Altan, ikizleri Alin ve Lina’yla kutlamıştı. Anıl Altan ise eşi için yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer vermişti:

“Güzel kalbi gözlerinden taşıp suratına yansıyan güzeller güzeli karım, aşkım, miniğim…Hayatımda seninle olduğum için çok ama çok şanslıyım.. İyi ki doğmuşsun… Seninle beraber bambaşka bir hayatımız daha doğdu, iyi ki doğmuşsun ki canımızdan canlar doğdu, iyi ki doğmuşsun ki her güne beraber başlayabiliyoruz, iyi ki doğmuşsun ki seni her gün yaşayabiliyorum, iyi ki doğmuşsun ki hayaller kurabiliyorum… İyi ki doğmuşsun sen… Minik kızlarımız, ailemizle nice mutlu “sen”li senelere… İyi ki ben bu hayattayken doğmuşsun…(yemek yapma konusunda üşengeç olan ben konu sen olunca bu pastayı şevkle yaptım)”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu