Yaşam

Pelin Akil’den bir ilk!

3 yıllık ilişkilerini 2016 yılında nikah masasına taşıyan oyuncu çift Pelin Akil ve Anıl Altan, geçtiğimiz nisan ayında ikiz kızları Alin ve Lina’yı kucaklarına almıştı. Anne-baba olma heyecanı yaşayan ünlü çift, sosyal medyayı en çok kullanan ünlülerden. Aşkları da sosyal medyada başlayan ikili, sevgili oldukları dönemde de evliyken de paylaşımları ile ilgi odağı oluyor. Nerdeyse her anlarını Instagram’da yaşayan ve yayınlayan çift, aşk dolu fotoğrafları ile kendilerine hayran bırakırken, komik videoları ile de güldürüyor.

6 AY SONRA YAYINLADI

İkiz kızları Alin ve Lina’yı dünyaya getirdikten sonra bebek bakımı ve annelik üzerine de birçok paylaşım yapıp takipçilerine önerilerde bulunuyor. Akil, minik bebekleri ile yaptığı paylaşımlarla binlerce beğeni alıyor. Bu zamana kadar kızlarının yüzünü net bir şekilde yayınlamayan güzel oyuncu, bugün yaptığı paylaşımla 6 aylık kızlarının yüzlerini gösterdi. Pelin Akil’in bu gönderisi saatler içerisinde 300 binden fazla beğeni aldı.

Instagram’da 1.8 milyon takipçisi bulunan Pelin Akil, eşi Anıl Altan, kızları Alin ve Lina ile paylaştığı aile fotoğrafları ile büyük beğeni topluyor. Her gönderisi ‘Maşallah’ yorumları ile donatılan Akil, zaman zaman da her ünlü gibi kötü yorumlar da alıyor. Güzel oyuncu, bazen bu yorumlara kayıtsız kalmıyor. Ünlü oyuncu anne olduktan sonra bakımsız olmaya başladığı şeklinde bir yorum yapan takipçisine cevap olarak sürekli olarak bebekleri ile birlikte olduğundan makyaj yapmadığını yazmıştı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu