Pazartesinin efendisi artık Çukur değil ama sosyal medyada gücünü koruyor

Takip Et:
Pazartesinin efendisi artık Çukur değil ama sosyal medyada gücünü koruyor
Pazartesinin efendisi artık Çukur değil ama sosyal medyada gücünü koruyor

Show TV’de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı fenomen dizi Çukur’un dün akşam ekrana gelen kısmı sansasyonel gelişmeleri ve coşku dolu sahneleriyle seyircileri ekran başına kilitledi. Çukur, Erdenetler’e saldırarak sanki savaş açarken Yamaç, yaşananlardan sonra meseleyi kökünden çözmeye karar vererek atağını yaptı.

Pazartesi akşamlarına damga bir yerinizi inciten Çukur’un dün akşam ekrana gelen kısmında, Çukur ve Erdenetler arasında yaşananlardan sonra Yamaç artık kararını vermişti; Çukur’u gözetmenin tek yolu Cengiz’i indirmekti! Vartolu ve Aliço’nun da desteğiyle Yamaç, Cengiz’i av partisinde avlamak için atağını yaptı.
Yamaç, Cengiz Erdenet’ten kurtulabilecek miydi?

Çukur, dün akşam yayınlanan yeni kısmıyla ABC1 20+’da 6.30 izlenme oranı rating, 14.68 izlenme hisseyi share, AB’de 5.25 izlenme oranı rating, 13.05 izlenme hisseyi share Total’de 6.33 izlenme oranı rating, 16.22 izlenme hisseyi share elde etti. Dizinin reytingleri iyi olsa dahi Pazartesi akşamlarının efendisi artık Çukur değil… TRT1 ekranında başlayan Uyanış Büyük Selçuklu dizisi 8-10 arası reyting oranları ile doruğun sahibi oldu.

#AvaGidenAvlanır etiketi Twitter Türkiye’de 10 saat 50 dakika dünyada ise 2 saat 50 dakika TT listesinde kaldı.
Her ne kadar reytinglerde geri düşse de, sosyal medyada eforlu konumunu koruduğunu bakıyoruz.

ÇUKUR VE ERDENETLER ARASINDAKİ GAYRET ALEVLENDİ!

Yamaç’ın, Cengiz’in adamı olduğunu bilen Cumali, Erdenetler’e karşı savaş başlattı. Çukurlular, Erdenetler’in mekanlarına tek tek saldırırken Cumali, bu hücumla Koçovalılar ve Erdenetler arasındaki çabayı daha da tutuşturdu.

ÇUKUR’DAN ERDENETLER’E BASKIN!

Cumali, Selim ve Çukurlular’ın, Erdenetler’in davetini basması ortalığı bir anda karıştırdı.
Cumali, oğlunun katilinin kim olduğunu açıklarken sarf ettiği ağır sözler ile Yamaç’ı derinden salladı. Yamaç, Vartolu ile beraber tasarı yaparken Makbule de Arık ile bir olup Yamaç’ı öldürmek için harekete geçti. Babaannesine mani olmak isteyen Efsun, Makbule’yi bir yere çarparak herkesi donakalttı.

ÇUKUR’UN YENİ KISMINDAN İLK SAHNE YAYINLANDI!

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un merakla beklenen yeni kısmından ilk sahne yayınlandı.
Karaca’nın, Akın’a destekledimesi noktaya değinirken ikilinin sarıldığı anlarda “Karaca açıkladıklarında içten mi?” sorusu uslara geliyor.

.