Medya

Payitaht Abdülhamid dizisinde tüm gözler hainin üzerinde

TRT1 ekranlarında yayınlanan, Cuma akşamları izleyicileri ekran başına kilitleyen dönem dizisi Payitaht Abdülhamid, yeni kısmıyla yeniden çok konuşulacak gelişmeleri ekrana getirecek.
Her kısmı merakla ve coşkuyla beklenen dizinin bu hafta yayınlanacak olan surat yirmi birinci kısmında Abdülhamid, devlete hıyanet eden paşayı tespit etmek için yeni bir nizam tertip edecek.
Payitaht Abdülhamid’in yeni kısmında neler olacak? İşte bu hafta yaşanacaklarla alakalı ayrıntılar

Selanik vazifesinden zafersizlikle dönen Zülüflü İsmail, Ahmet ve Selim Paşa Abdülhamid’in emriyle sorguya alınır.
Saray katiplerinden biri Abdülhamid’in peşine düştüğü, hain paşanın kim olduğunu öğrenmektedir. O adı Sultan Abdülhamid’e açıklayacak midir? Artan bilmeceler Abdülhamid’in karar vermesini güçleştirir. Patlatılan ambar ve fabrikalara karşın Akabe demir yolu yapılmalıdır. Abdülhamid’in tespit ettiği çözüm Fernandes’in fabrikasını almaktır. Hechler Abdülhamid’in tek kurtuluş yolunu hipotez eder ve buna mani olmak için Fernandes’e başka bir uyuşma öneri eder.

Abdülhamid fabrikayı almak için saldırılarını yaparken hain paşayı tespit etmek için de bir nizam yapar.
Eşref Aziz’in Payitaht’a geldiğini bilen Mika onu bir tuzağa sürükler. Yanlış şahsın peşine düşen Eşref Aziz’in yolu Söğütlülerle kesişir.

Babaları için yaptıkları hayırda Aliye’nin pervasızca hareket etmesi Bidar ve Fatma’yı tekrar karşı karşıya getirir. Aliye babasından yadigar kalan eşyaları da satmıştır. Fatma eşyaları geri almaya çalışırken karşısına Ahmet Paşa çıkar. Eşyaları o almıştır. Fatma babasının eşyalarını Ahmet Paşa’dan geri alabilecek midir? Bidar ve Fatma arasındaki gerilim tırmanarak devam eder.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu