Magazin

Pascal Nouma’nın Meryem Uzerli şartı!

Pascal Nouma, mekanda sahneye çıkmadan önce magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Nouma, “8 yıldır Kadir Çöpdemir ile yaptığımız radyo programımız bitti. Sevenlerimle artık sahalarda değil sahnelerde buluşuyoruz. Onlar için DJ’lik yapıyorum “ dedi. “Bu henüz başlangıç sizler için daha çok süprizim var” diyerek sözlerine devam eden Nouma, “En son Ben Fero’nun klibinde Demet Akalın ile oynamıştık biliyorsunuz, belki devamı gelebilir” şeklinde konuşarak Rap müziğe giriş yapabilceğinin sinyalini verdi.

Nouma, “Oyunculuk düşünüyor musun?” sorusuna ise “Meryem Uzerli çok beğendiğim, hayranlık duyduğum bir oyuncu… Eğer onunla oynayacaksam çok isterim“ yanıtını verdi.

Bir dönem sahalarda olduğu kadar özel hayatınıyla da çok konuşulan Nouma, “O günler geride kaldı, artık sadece işime ve çocuklarıma odaklıyım. En büyük aşkım çocuklarım“ açıklamasını yaptı. Son olarak ülkemizi çok sevdiğini söyleyerek sahneye çıkan Nouma, 2 saat boyunca Kıbrıslı sevenlerini çaldığı müziklerle coşturdu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu