Magazin

Tuba Büyüküstün 7 milyon liralık evinin dekorasyonu için de servet harcadı!

Eski eşi ve ikiz kızları Maya ile Toprak’ın babaları Onur Saylak’la Fransa’nın aşk şehri Paris’te evlenen Tuba Büyüküsütün, şehrin müdavimlerinden. Sık sık Paris’e giden güzel oyuncu zaman zaman yanında kızlarını götürüyor zaman zaman ise sevgilisi Umut Evirgen ile gidiyor. Ünlü oyuncu, bu gidip gelmeleri sonucu Paris’ten bir ev almaya karar vermiş ve St. Germain bölgesinden değeri 7 milyon TL olan bir daire beğenmişti. Oynadığı dizilerde bölüm başı 120 bin lira aldığı konuşulan Büyüküstün, beğendiği bu evi satın aldı.

7 MİLYONLUK EVE 1 MİLYONLUK DEKORASYON

Artık bir ayağı Paris’te olacak olan oyuncu, kızları Maya ve Toprak ile de burada kalacak. Evin dekorasyonu ile yakından ilgilenen Tuba Büyüküstün’ün bunun için de 1 milyon lira harcadığı iddia edildi.

TUBA HAKKINDA ÇIKAN HABERLER HAZAL’I SİNİRLENDİRDİ

Öte yandan Büyüküstün’ün 7 milyon lira ev aldığının ortaya çıkmasının ardından bazı yayın organları ‘Tuba Büyüküstün bu parayı nereden kazandı?’ şeklinde haberler yapmıştı. Bu haberlere güzel oyuncunun meslektaşı Hazal Kaya, çok sinirlenmiş ve “Bu ne terbiyesizlik ya? Ne münasebet böyle bir haber yapabiliyorsunuz? Senelerdir alnının teriyle hepimizin gözü önünde çalışıp para kazanan, görünen o ki doğru yatırımlar yapan genç bir kadın.” yorumunda bulunmuştu.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu