Medya

PARAMPARÇA’NIN ÇÖKÜŞ DEVRİ! DİZİDE NELER OLUYOR?

Erkan Petekkaya, Barış Falay gibi iyi oyuncu kadrosuna sahip olmasına rağmen Paramparça sezona kötü başladı, bir türlü de toparlayamadı.

 

Haftalardır her iki grupta da ilk 3’ü göremeyen Paramparça, bu hafta da beklenen çıkışı sergileyememiş. Totalde 5.34 rating 12 share ile 6. olan dizi, AB grubunda ise 4.19 rating 9 share alarak 8. sırada yer almış. (RATING SONUÇLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN)

 

AB grubunda zar zor ilk 10’a giren (Ki geçen hafta 9’uncuydu) Paramparça üstündeki krizi bir türlü atamadı. Peki atabilir mi?

 

İçerde, Kırgın Çiçekler, O Ses Türkiye…Özellikle Kırgın Çiçekler’in gazabından bir türlü kurtulamayan Paramparça, bir de yeni sezonda karşısında sezonun en iyilerinden İçerde’yi de karşısında rakip olarak görünce şok üstüne şok yaşadı. Önümüzdeki haftalarda (anormal bir durum olmadıkça) Paramparça zirveyi göremeyecek. Açık ve net…

 

Rating analizleri her gün www.magazinn.com’da…

 

İŞTE PARAMPARÇA İLE İLGİLİ DİĞER HABERLER:

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu