Özlem Yıldız Ekranlara Dönüyor!

Takip Et:
Özlem Yıldız Ekranlara Dönüyor!
Özlem Yıldız Ekranlara Dönüyor!

Uzun vakit ekranlardan uzak kalan  Özlem Yıldız ekranlara dönüyor. Kanal D’de ‘Konuştukça’ isimli bir programlarla ekranlara dönüş yapacak olan Yıldız verdiği bir mülakatta “Yuvaya Döndüm” diyerek coşkusunu dile getirdi. Özlem Yıldız’ın verdiği görüşmenin ayrıntıları haberimizde…

Özlem Yıldız kimdir?

Konuştukça Bileceğiz

Özlem Yıldız ekranlara dönüyor. Kanal D’de yayınlanacak “Konuştukça” programı için şu sözleri açıkladı;

“Konuştukça konuşacağız, konuştukça bileceğiz, beraber eğleneceğiz.
Hafta sonları ailece oturduğumuz ve neşeli sohbetlerin olduğu kahvaltı sofraları için değişik, pratik ve ekonomik tasvirler de vereceğiz; sıhhatten natürel hayata, hoşluktan şahsi bakıma, eğitimden psikolojiye kadar her mevzuyu usta kalıcı içerikler ve renkli anlatımlarla, uzman davetlilerin görüşlerini aktararak izleyiciye sunacağız.

Müzik ve televizyon dünyasının beğenilen yüzlerini içten sohbetler, yaşamlarına dair en özel kesitler ve sürprizlerle evlerinize davetli edeceğiz.
Bir de şöyle bir şey var, ben ilk müzik kanallarında başladım ama milli olarak ilk kanalım Kanal D. “Sabah Şekerleri” ile başlamıştım. Sonra “Çarkıfelek”. Kanal D’nin daha Mecidiyeköy’deki binasında olduğu dönemlerdi. Kameraman dostlarım, teknik takım, idare kadrosu; o kadar aile gibiydik ki. O civarda senelerim geçti. Yine geri dönmenin, hiç ara vermemiş gibi kaldığım yerden devam etmenin, bu çatının altında bulunmanın ekstra bir coşkuyu var o surattan” dedi.

Yuvaya dönmüş gibi hissettiğini açıkladı ve “Davetli olarak değil de yine ailenin bir bireyi olarak adım attığım için fazla heyecanlandım, sesim titredi.
Hâlâ daha önceki kameraman dostlarım duruyor. Hiç parçalamamış gibiyiz. Yalnızca saçlarına azıcık kır düşmüş. Düşün o zaman 17 yaşındaydım, şimdi 13 yaşında oğlum var. Hayat o kadar süratli akıp geçiyor” diyerek ilave etti.

Bir Tek Pandemi Döneminde Ojesiz Gezdim

Özlem Yıldız çocukluğundan beri bakımlı oluğunu şu sözlerle ifade etti: “Bana hep “Hiç değişmedin, hep cılız ve bakımlısın, hep genç gösteriyorsun” filan diyorlar. Bir şeyler yapmanız, kendinizi hoşlanmanız, kendinize bakmanız gerekli.
Onun dışında en salaş tatilde dahi aman ellerim bakımlı olsun, suratım gözüm muntazam olsun isterim. Çocukluğumdan beri kendimi önem veriyorum, kendime bakıyorum. Bu çok kokoş olmak, pür makyaj ve topuklularla dolaşmak değil ama… Bakımlı olmayı beğeniyorum çoğu zaman. Bunun için illa çok para da gerekmiyor.”

 

.