ÖZLEM VE TUĞÇE’DEN GÜNDEM YARATACAK AÇIKLAMALAR!

Özlem Özden şöyle konuştu;

"ONLAR EĞİTİMSİZ DEĞİL SAYGISIZDI"

"Her şey çok güzel gidiyor. 'Bu Tarz Benim' bittiği için çok mutlu oldum. Çok zor bir tempoydu. O tempoyu herkes kaldıramazdı, zaten ben de zor kaldırdım. O dönem çok zayıfladım, psikolojik destek aldım. Yarışmanın bitmesi güzel oldu. En çok emek veren de bendim. Gerçekten ben yoruldum. Çünkü o yarışmada en çok beynini çalıştıran bendim. Normalde çok naif bir insanım. Ama 10 kişi gelip size saldırırsa, siz de kaplan olursunuz. Onlar eğitimsiz değil saygısızdı. Ben de onlara bir şekilde ders verdim. Yarışmadan sonra Tuğçe Ergişi ile samimi oldum.Tuğçe’nin eski halini de çok beğeniyordum, şimdi de çok güzel. Zaten ondaki vücut kimsede yok.

"TELEVİZYON DÜNYASINDA YER ALMAYI İSTİYORDUM"

Parayı tabi ki arzuluyordum. Kim 100 Bin TL'yi kim arzu etmez ki. Ama paradan çok televizyon dünyasında yer almayı istiyordum. Bir tesadüf eseri bu programa dahil olunca, bu şansı değerlendireyim dedim. Çünkü o yarışma bir piyangoydu.

"SIT-COM'DA ROL ALMAK İSTİYORUM, TALK SHOW'DA OLABİLİR"

Sabahat ile Melahat filminde, yarışmadan önce rol aldım. Gelecekte bir sit-com’da rol almak istiyorum. Eski Türk filmi tadında, absürd olmayan bir projede yer almak istiyorum. Talk Show da düşünebilirim. Biliyorsunuz ki konuşmayı çok seviyorum."

TUĞÇE ERGİŞİ KONUŞTU!

'Bu Tarz Benim’ yarışmasıyla ünlenen Tuğçe Ergişi, Yılmaz Morgül’e olan benzerliğiyle sosyal medyada epey konuşulmuştu. Son olarak yaptırdığı estetik operasyonlarla gündeme gelen ünlü yarışmacı, Beyaz Tv’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına açıklamalarda bulundu. “Yılmaz Morgül’e benzetilmek beni üzmedi de, ağlatmadı da” diyen Ergişi şöyle konuştu:

“ŞİMDİ ÇOK MUTLUYUM”

"Yılmaz Morgül’e benzetilmek beni üzmedi de, ağlatmadı da ama kendimde bir farklılık olsun istedim. Burnum yapıldı, elmacık kemiklerim ortaya çıktı. Şimdi çok mutluyum. Geçirdiğim operasyonlar vücudumdaki yağlarla yapıldı…

“HAYATIMDA BİRİ VAR”

Hayatımda çok özel biri var. İlişkimize yeni başladık. Aşk bana çok yaradı. Sosyal medyadan sayısız mesaj geliyor; hakaretler, küfürler, hatta ölmemi isteyenler bile var.

“EN ÇOK ÖZLEM ÖZDEN İLE GÖRÜŞÜYORUM”

Özlem Özden ile yarışma bittikten sonra birbirimizi daha iyi anladık. Şu anda en çok görüştüğüm kişi Özlem. Yine beni çıldırtıyor ama görüşüyoruz."