Özgür Aydın ve arkadaşlarının taksiciyi darp edip bıçakladığı iddiası!

Olay geçtiğimiz akşam İstanbul Kadıköy'de yaşandı...

ozgur-aydin-bicakla-yaralama

Özgün Aydın geçtiğimiz akşam arkadaşlar ile birlikte bindiği takside, taksi şoförünü darp ettiği iddia edildi. Tartışmalar devam ederken Özgür Aydın’ın arkadaşları tarafından taksi şoförünün elinden telefonu alınarak şiddet uygulandığı iddia edildi. Yaşanan olaylarında ardından karakola giden 2 taraf birbirinden şikayetçi oldu. Özgün Aydın’ın karakola girişi sırasında taksi şoförüne “Sen bittin” demesi de gözlerden kaçmadı.

Edilen kavga sırasında cep telefonuna sarılan taksi şoförü Yakup Koca çevredeki yakın arkadaşlarından yardım istedi. Bunu fark eden Özgür Aydın ve arkadaşları, taksicinin elinden telefonu alarak Yakup Koca’ya yeniden şiddet uyguladıkları iddia edildi. Taksicinin arkadaşı İlker İlter olay yerine geldikten sonra oyuncu ve arkadaşları ile münakaşaya girdi. Bu sırada oyuncunun arkadaşlarının birinde bıçak olduğu ve yardıma gelen taksicinin arkadaşı İlker İlter’in bıçak ile yaralandığı belirtildi. Çevredeki vatandaşlar her ne kadar araya girmeye çalışsa da bunu başaramadı. Olay yerine gelen polis ekipleri her iki tarafı da güçlükle sakinleştirerek karakola götürdü. Taksici ve arkadaşının vücudunda darp izleri görüldüğü için karakola giden ekipler, rotasını hastaneye çevirdi. Yakup Koca’ya darp raporu alınırken yarıma gelen arkadaşı İlker İlter’e elindeki kanamadan dolayı dikiş atılarak tedavi edildi.Taksici Yakup Koca ve arkadaşı İlker İlter darp raporu aldıktan sonra karakola götürüldü.

Özgün Aydın ve arkadaşlarının karakoldaki işlemlerinin ardından bugün adliyeye sevk edileceği öğrenildi. Sanıklar, Kasten Adam Yaralama ve Gasp ( telefonu elinden alındığı için) gibi maddelerden yargılanabilirler. Taksi şoförünün arkadaşı hastanede olay hakkında arkadaşı Yakup Koca’nın hep darp edildiğini hemde telefonu elinden alarak kırıldığını söyledi. Yakup Koca’nın kendisini aramasından sonra olay yerine geldiği ve kendisini darp eden kişileri tanıdığını söyledi. Kişilerin aşırı derecede alkollü olduğunu belirten İlter, her yerimize vurdular dedi. Bıçağı savuran Özgür Aydın’ın arkadaşının eşi haberi alır almaz soluğu karakolda aldı. Eş, ne bıçağı eşimin öyle şeylerle işi olmaz derken İlter elindeki bıçak yarasını gösterdi. Bu olayın aşırı derecede piskolojisini bozduğunu söyleyen İlter, mesleği bırakacağını da söyledi.