Magazin

Özgü Namal’ın eşi Serdar Oral’ın ölümüyle ilgili bir detay daha ortaya çıktı

Geçtiğimiz hafta eşi Serdar Oral’ın ani vefatıyla devrilen Özgü Namal’la alakalı bir ayrıntı daha ortaya çıktı. Namal’ın banyodan çıkarken eşinin cansız vücuduyla karşılaştığı bilindi.

Geçtiğimiz hafta eşi Serdar Oral’ın ani vefatıyla devrilen Özgü Namal’la alakalı bir ayrıntı daha ortaya çıktı. İki çocuğuna henüz babalarının öldüğünü açıklayamayan Namal’ın banyodan çıkarken eşinin cansız vücuduyla karşılaştığı bilindi.

Kariyerinin doruğundayken ani bir sonuc Köyceğiz’e yerleşen oyuncu Özgü Namal, geçtiğimiz yaz başında çocuklarının eğitimi için İstanbul’a döndü.Gözlerden uzak bir hayat yaşayan Namal, 53 yaşındaki yaşam dostu Ahmet Serdar Oral’ın ani vefatıyla devrildi.

EŞİNİN CANSIZ BEDENİNİ BULDU

Banyodan çıkarken kalp krizi geçiren eşinin cansız vücuduyla karşılaşan Namal, yaşamının en büyük şokunu yaşadı.
Bu süreçte gözlerden uzak kalmak isteyen Namal, çocuklarıyla evde süre geçiriyor.

10 SENE EVVEL DE KALP KRİZİ GEÇİRMİŞ

Öte yandan kalp krizi neticeyi ölüm eden Serdar Oral’ın takribî 10 sene evvel de kalp krizi geçirdiği hatta kalbinin durduğu ortaya çıktı. Yapılan müdahalelerin ardından yaşama geri döndürülen Oral, çalıştığı şirketten ufalayarak daha uysal bir yaşam sürmeyi seçim etti. Yoga ve soluk terapisi alan Oral, Muğla’ya yerleşerek ders vermeye başladı.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu