Magazin

Özgü Namal, Olaylardan Sonra İlk Kez Görüntülendi!

Zaferli oyunculuğu ile herkesin belleğine kazınan, evlendikten sonra ekranlardan uzak kalan Özgü Namal, yaşam dostu Serdar Oral’ın ani vefatıyla devrilmişti. Yaşam dostunu kaybeden Özgü Namal’ın ayakta durmakta eforluk sürüklediği için cenaze merasimine katılamadığı ortaya çıkmıştı.

Özgü Namal, eşi Serdar Oral’ı kaybettikten sonra ilk defa  Kavacık’ta ortaya çıktı. Oyuncunun saçındaki beyazlar dikkat çekti.

Gizeme Kadem Basan Özgü Namal Sonunda Ortaya Çıktı!

Çocuklarıyla Görüntülendi!

İddialara göre; banyodan çıkarken kalp krizi geçiren eşinin cansız vücuduyla karşılaşan Namal, büyük bir şok yaşadı.
Bu süreçte gözlerden uzak kalmak isteyen Namal, çocuklarıyla evde zaman geçiriyordu.

Namal, eşini kaybettikten sonra Beykoz Kavacık’ta görüntülendi. Oyuncunun yanında çocukları Soluk Oral ve Üzüntü Su Oral ile bakıcıları vardı. Namal’ın saçındaki beyazlar ise dikkat çekti. Karşısında muhabirleri bakınca donakalan oyuncu, yanında oğlu ve kızı olması sebebiyle sual sorulmaması için el işareti yaptı.Namal, “Nasılsınız?” sualine, “Hayırdır?” yanıtını verip, tepki gösterdikten sonra taşıtının direksiyonuna geçti ve uzaklaştı.

Yoga ve soluk terapisti olan Serdar Oral, geçtiğimiz hafta kalp krizi geçirmişti.
Namal, kabirliğe “Biricik eşim ve babamız” yazılı bir çiçek yollamıştı.

Özgü Namal, Olaylardan Sonra İlk Kez Görüntülendi!

Özgü Namal’dan Beklenen Haber!

Özgü Namal, Vakadan Sonra İlk Defa Görüntülendi!

önceki günlerce eşi Serdar Oral’ın aniden yaşamını kaybetmesiyle devrilen Özgü Namal’ın yaşam dostunun cansız vücudunu tespit ettiği ortaya çıkmıştı.
Hayat dostunu kaybeden Özgü Namal’ın ayakta durmakta eforluk sürüklediği için cenaze merasimine katılamadığı ortaya çıkmıştı. İddialara göre; banyodan çıkarken kalp krizi geçiren eşinin cansız vücuduyla karşılaşan Namal, büyük bir şok yaşadı. Yaşadığı güç günleri henüz atlatamayan ünlü ad biri 5 biri de 3 yaşında olan çocuklarına acı haberi dahi veremediği bilindi. Bu süreçte gözlerden uzak kalmak isteyen Namal, çocuklarıyla evde zaman geçiriyor.
O dönemde tekrar yaşama dönen Serdar Oral’ın daha serinkanlı bir yaşam seçim ettiği bilindi.

Özgü Namal Kimdir?

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu