Medya

Özgü Namal acılarla dolu belki ama bir sürpriz Acun Ilıcalı’dan geldi!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, tv8’in yanına şimdi de dijital platform Exxen’i izleyicilerin alkışına sunmaya hazırlanıyor. Tamamen Acun Medya tarafından hazırlanılacak olan içeriklerin yer alacağı dijital platform, Türkiye ismine çok ehemmiyetli bir adım olacak.

Netflix gibi eforlu bir platformun yanında PuhuTV ve Blu TV gibi organizasyonlar ile dijital platformlar yaşamımızda uzun zamandır var. Ancak Acun Ilıcalı tertemiz bir anlam ile apayrı bir içerik sunumuyla izleyicilerin karşısına çıkmaya kararlı.

Milliyet Sokak Yazarlarından Sina Koloğlu, Exxen adlı dijital platform hakkında bazı ayrıntıları köşesinde yazdı:

“Exxen, Acun’un yeni kanalının adı. Mümkün beynelmilel havası olsun istendi. İlk ben yazdım, temmuz ayında küçük bir yorum da yaptım ne olabileceğine dair platformun. Hayli bir dizi yapım işine girecekler. Dikkatimi sürükleyen Özgü Namal oldu. 2013 senesinde bırakmıştı. Çok yeni eşini kaybetti. Büyük bir acı. Listeye bakınca büyük sürpriz olarak bu işi baktım.
Yalnızca kendi işleri olacak. Mesela benim dinlediğim, dışarıdan film alınmayacak. Kendi yapımları olacak. Yeniden kulağıma gelen, içerikler “Ailenin seyredebileceği kıvamda olacak” sözü gerçeğinde büyük rakibin dizi içeriklerine de bir yollama!”

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu