Dizi Haberleri

Özge Yağız’ın canlandıracağı Sol Yanım Serra kimdir?

Star TV’nin yeni gençlik dizisi ‘Sol Yanım’ın başrol oyuncusu, daha önce Adını Sen Koy dizisi ile tanınan Özge Yağız oldu. Özge Yağız hikaye gereği, zenginken fakir olan Serra isimli karakteri canlandıracak.

Dizide, İstanbul’un en pahalı özel üniversitelerinden birinde öğrenim gören Serra ve Selim’in hikayesi anlatılacak. Her hikayede olduğu gibi ikili başlarda kavga etseler de sonunda aralarında büyük bir aşk başlayacak.

SOL YANIM SERRA’NIN HİKAYESİ!
Serra, 20’li yaşların başında oldukça güzel ve akıllı bir kızdır. Babasını kaybettikten sonra maddi olarak da zorlu günler yaşayan Serra kendisine gelen teklifi kabul eder ve zenginlik oyunu oynar. Serra zenginlik oyununda Selim ile başlarda tartışsa da sonraları Serra ve Selim bir birine aşık olur. Serra  ve Selim aşkının önünde ise Kutlusoy ailesinin sırları vardır. Zenginlik oyununu kabul eden Serra okula limuzin ile gelir ve okulda havasından kimse yanına yaklaşamaz ancak okul çıkışı da bir otelde çalışmak zorundadır.

Serra’nın annesi ile Kutlusoy ailesinin arasında geçmişten gelen bir sır vardır. Bu sır Serra ve Selim aşkını adeta imkansız hale getirecektir.

Özge Yağız ve Tolga Mendi Sol Yanım dizisi tanıtımlarından sonra sosyal medyada sevenleri tarafından destek gördü. Bakalım, ekranların yeni fenomenleri onlar mı olacak, bekleyip göreceğiz!

İlgili Haberler

Başa dön tuşu