Özge Ulusoy’u çıldırttılar! “Siz de yaşayın, görün!”

Özge Ulusoy, sosyal medyadan yapılan bazı yorumlara çok sinirlendi. Bugüne kadar bu tarz yorumlar karşısında sessizliğini koruyan Ulusoy, son yorumlara dayanamadı...

Bir süredir Faruk Çolakoğlu ile aşk yaşayan Özge Ulusoy, hakkında ortaya atılan iddialardan dolayı zor günler geçirmişti. Sessizliğini korumaya çalışan Ulusoy, “Ateş olmayan yerden duman çıkmazcılarla neden sencileri acabacılarla birlikte acil bir şekilde hesabımı terk etmeye davet ediyorum… Yolları açık olsun… Çünkü her nedense ya sahte hesaplar ya da beni hala takipteler ve çoğunluğu da kadın. Kalan dostlarım ve tatlı takipçilerimle paylaşımlarıma devam edeceğim” açıklamasında bulunmuştu.

Ünlü model, gelen bazı yorumlar karşısında çok sinirlendi ve sessizliğini bozdu. Bir sosyal medya kullanıcısı tarafından yapılan “Ateş olmayan yerden duman çıkmaz” yorumuna dayanamayan Ulusoy, cevap olarak “Çıkar hem de hiç olmadan! Siz de yaşayın da görün. Şimdi usulca hesabı terk edin. Malum yüksek takipçili birinden spam yemek istemezsiniz” yazdı.

“BUNA İNANMAK DÜŞÜK ZEKA SEVİYESİ!”

Ulusoy, aynı kullanıcı tarafından yazılan başka bir yoruma ise “Bu saçmalığına inanmak düşük zeka seviyesi zannımca. Eğitim şart, benden söylemesi” diyerek tepki gösterdi.