Özge Ulusoy’dan Faruk Çolakoğlu sorularına ilginç tepki!

Bir alışveriş merkezinde görüntülenen Özge Ulusoy, sevgilisi Faruk Çolakoğlu ile ilgili yöneltilen soruları duyunca röportajı bitirip koşar adım uzaklaştı...

Magazinn.com’un haberine göre; ünlü model Özge Ulusoy, bugün bir alışveriş merkezinde objektiflere yansıdı. Mağaza gezen Ulusoy, magazin muhabirlerini karşısında görünce ayaküstü sohbet etti. Acelesi olduğunu söyleyen güzel model “Hayatım iyi gidiyor çok şükür. Çalışıyoruz, arada tatil yapıyoruz, tekrar çalışıyoruz. Yaz olduğu için normal bu durum.” dedi.

“Bu tempo sizin için yorucu olmuyor mu?” sorusuna ise Ulusoy, “Yok, hayır. Ben çok sakin tatiller yapıyorum. Tatilde dinleniyorum. Çılgınlar gibi koşturulan tatillerden yapmadığım için istirahat ediyorum, kitap okuyorum, ailem ve arkadaşlarımla vakit geçiriyorum. o yüzden dinlenme tatili oluyor benimki.” yanıtını verdi.

Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Faruk Çolakoğlu ile ilk kez fotoğraf paylaşan ve sevgilisinin doğum gününü kutlayan Özge Ulusoy, konu hatırlatılınca ise “Hiç özel hayat konuşmuyorum” diyerek röportajı noktaladı.

8 aydır Faruk Çolakoğlu ile aşk yaşayan Ulusoy, geçtiğimiz günlerde bir dergiye “Benim için ilişkide en önemli şey güven ve merhamet” açıklamasında bulunmuştu.