Özge Özpirinçci’den canlı yayında şoke eden sözler!

GQ dergisinin Türkiye hesabında Serkan Altunorak’ın canlı bağlantısına katılan Özge Özpirinçci, kendisine yöneltilen soruları yanıtladı...

Takip Et:

Koronavirüs salgını sebebiyle eve kapanan Özge Özpirinçci, “Pandemiden sonra yapmak istediğim çok şey var. Denize girmeyi çok özledim, ayağımı yere ve çimlere basmayı özledim.” dedi.

Her koşulda güveneceği insanının abisi olduğunu söyleyen ünlü oyuncu, “Mesela birini kaza eseri öldürsem, bana ‘Tamam Özge sakin ol, cesedi nereye gömelim’ der. Abim Emre’ye sonsuz güvenirim. Bir de en çok güvendiğim, benim her zaman yanımda olan kişi Berrak Tüzünataç’tır. Berrak her koşulda yanımda olan biri…” ifadelerini kullandı.

Serkan Altunorak sohbet sırasında Özge Özpirinçci’ye şakayla karışık günahını bile vermeyeceğini söyledi. Özge Özpirinçci de gülerek “G.t” dedi. Pirinçci, “Instagram’ın hikaye bölümüne ‘Canlı yayına kim olarak katılsam’ yazdım. Serkan da bana DM’den ‘G.tüm olarak katıl’ mesajı attı. Bunu açıklamazsan da şerefsizsin diye ekledi.” şeklinde konuştu. İkili karşılıklı kahkaha atıp gülme krizine girdi ama yayını takip edenler şoke oldu.