Özge Özpirinçci, yapım şirketinin istediğine karşı çıktı!

Kadın dizisinin başrol oyuncusu Özge Özpirinçci, tanıtım filmi çekilirken saçlaroının beyazlayan ön kısmının boyatılmasını istemedi...

Takip Et:

Üçüncü sezonuyla ekranlara gelmeye hazırlanan Kadın dizisinin tanıtım filmi ve fragmanı yayınlandı. İlk bölümün fragmanının yayınlanmasının ardından yeni sezonda Bennu Yıldırımların senaryo gereği yaşamını yitirerek diziye veda edeceği konuşulmaya başladı.

ÖZGE BEYAZ SAÇLARINI BOYATMAK İSTEMEDİ

1 Ekim’de sezon açılışını yapacağı öğrenilen dizinin tanıtım filmi geçtiğimiz günlerde çekilmişti. Tanıtım filmi çekilirken ufak çaplı bir kriz yaşandı. Yapım şirketi tanıtım filmi için güzel oyuncunun saçlarında bulunan beyazların boyatılmasını istedi. Özpirinçci ise saçlarını kesinlikle boyatmayacağını söyledi. Uzun uğraşlar sonucu ikna edilen ünlü oyuncu saçını boyatmasa da sprey boya ile beyazlarının kapatılmasına izin verdi. Özpirinçci, kapanan beyaz saçlarıyla kameralar karşısına geçti.

33 yaşındaki Özge Özpirinçci, doğal halleri ile dikkat çeken ünlü isimlerden. Saçlarının beyazlayan ön kısmına müdahale etmeyen ünlü oyuncu, günlük hayatında da makyaj yapmayı tercih etmiyor. Oyuncu, doğal hali ile sosyal medya hesabından paylaşım yapmanın yanı sıra magazin basınının karşısına çıkmaktan da çekinmiyor. Özpirinçci, geçtiğimiz aylarda yüzüne bir salyangoz koyarak çekildiği pozu yayınlamıştı. Takipçileri güzel oyuncuyu yorum yağmuruna tutmuştu. Bir kısım takipçisi pozu çok doğal ve güzel bulurken bir kısım ise salyangozdan rahatsızlıklarını dile getirmişti.

Öte yandan Beren Saat de Özge Özpirinçci gibi beyazlayan saçlarını boyatmıyor. Doğal tarzı ile bilenen oyuncu, yıllar önce saçlarını kısa kestirmiş ve farklı bir tarz ile sevenlerinin karşısına çıkmaya başlamıştı. Güzel oyuncu, estetiksiz ve sade güzelliği ile biliniyor.