Özge Özpirinçci, tuttuğu takımı duvar yazısıyla duyurdu!

Takip Et:
Özge Özpirinçci yeni imajıyla Selin Şekerci’ye benzetildi!
Özge Özpirinçci yeni imajıyla Selin Şekerci’ye benzetildi!

Magazinn /Ayrıntı – Fox TV’de yayınlanan ve geçtiğimiz sezon ekranlara veda eden Kadın dizisiyle ekrana gelmişti Özge Özpirinçci. Oynadığı Bahar karakteriyle herkesin takdirini toplayan oyuncu, zaferli bir performans sergiledi dizi sonrasında uzun bir tatil yaptı.

Yaz döneminde sevgilisi oyuncu Burak Yamantürk ile beraber Marmaris’e giden oyuncu, uzun müddet orada kaldı. Bozburun’da eşi yat limanı işleten Tanem Sivar ve minik oğulları Süleyman ile süre geçiren oyuncu, bol bol dinlendi, arkadaşlarını ağırladı, cümbüşlü etkinliklerle tatilin tadını çıkardı.

Yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla tatilde ünlü dostlarıyla da bir araya geldiği bakılan oyuncu, kısa bir müddet evvel İstanbul’a döndü.
Henüz net bir projesi yok. Ancak izleyicilere bir sürpriz yapacak ve Menajerimi Ara dizisine davetli oyuncu olacak. Bir kısım da olsa hayranları onu izleme fırsatı tespit edecekler. Üstelik kendisi olarak…

Gelelim başlıktaki vaziyete. Özge Özpirinçci, dinç, içten, cümbüşlü şahsiyetiyle tanınıyor. Mizahlı paylaşımlara da sıklıkla imza atan oyuncu, eş bir paylaşım daha yaptı.

Bir duvar yazısının önünde duran Özge Özpirinçci, paylaştığı resme Tanem Sivar’ı da etiketleyerek nispet yapar gibi “hıh” yazdı.

Bunun sebebi ise duvar yazısında saklıydı.
Duvarda “Banane ağabey en büyük Beşiktaş” yazıyordu… Oyuncu, kartal emojisi ilave etmeyi de unutmadı paylaşımına.

İşte o paylaşım:

hıh… 🦅 📷: @tanemsivar

.