Özge Özpirinçci, Boran Kuzum’u övmüş ama kendisine de biraz haksızlık yapmış!

Takip Et:
Özge Özpirinçci, Boran Kuzum’u övmüş ama kendisine de biraz haksızlık yapmış!
Özge Özpirinçci, Boran Kuzum’u övmüş ama kendisine de biraz haksızlık yapmış!

Magazinn /Ayrıntı – Ekranlara en son Fox TV’nin Kadın dizisi ile gelmişti Özge Özpirinçci. Oyuncu, dizideki Bahar karakteriyle izleyenlerin gönlünü bir defa daha çaldı. Oyunculuğuyla büyüleyen, herkesin takdir ettiği bir performansla yer aldı ekranlarda.

Özpirinçci, pandemi süreciyle beraber bir müddet İstanbul’da kalsa da yoğun çalışma temposu ve Koronavirüs karantinasından sonra kendisini Haziran ayında Marmaris’e attı. Sevgilisi ve meslektaşı Burak Yamantürk ile beraber uzun bir tatil yaptı.

Ara ara İstanbul’a gelen oyuncunun bir müddet evvel Netflix’in Şimdiki Usum Olsaydı adlı bir yapımında oynayacağı bilinmişti ama dizinin henüz sonucu belirli değil.
Özpirinçci, geçtiğimiz yaz Biz Böyleyiz filminde Boran Kuzum ile rol almıştı.

Oyuncu, o dönem çekilen resimlerini sosyal medya hesabından yayınlayarak 1 Ekim doğumlu olan Kuzum’un doğum gününü kutladı. Siyah beyaz resimlerini paylaşan Özpirinçci, Boran Kuzum için iyi dileklerini sıraladıktan sonra, resimlerdeki duruşunu methetti ve kendisini pek hoşlanmadığını ifade eden bir cümle kurdu.

Özpirinçci “Senin için harika bir sene diliyorum.
Kendime de her resimde senin kadar iyi çıkabilmeyi diliyorum” sözleriyle azıcık mizahla karmaşık bir söylemde bulundu.

Muhtemelen hayranları da şunu öğreniyor ki Özge Özpirinçci, aşağıdaki resimlerde en az Boran Kuzum kadar iyi görünüyor… Başka Bir Deyişle çok da kaygı etmesine gerek yok, hayranları zati onun natürel ve içten halini, duruşunu çok sevdiklerini her fırsatta sosyal medyadan da dile getiriyorlar.

Bakalım siz de aynı görüşte misiniz? İşte o resimler…

.