Medya

Özge Özberk, Bir Annenin Günahı dizisiyle dönüyor… Kadroda sürpriz isimler var!

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – Ünlü Oyuncu Özge Özberk, ekranlara en son Fox TV’de yayınlanan Kalbimdeki Deniz isimli diziyle gelmişti. 2016-2018 sezonunda yayınlanan diziden sonra Çağan Irmak’ın Bizi Hatırla isimli filminde oynayan Özberk, yine ekranlara dönüyor.

Özberk’in oynayacağı Bir Annenin Günahı dizisi, yeniden bir dram dizisi. Özge Özberk ile beraber dizide rol alan isimler de noktaya değinmekte. Genç ve zaferli adların yanı sıra akılda isimler de yer almakta.

Uzun seneler TV’de sunuculuk yapan Karatay, sinema ve dizilerde de rol almaktaydı. Ancak 2015 senesinden beri dizilerde oynamadı. Oyuncu 2012 senesinde evlenmiş ve Maya adlı bir kızı olmuştu.

Limon Film tarafından çekilen dizinin kanalı da belirli. Bir Annenin Günahı dizisi Kanal D’de yayınlanacak. Mehmet Aslantuğ’un da projede yer alacağı gündeme gelmişti ancak Gazeteci Birsen Altuntaş’ın diziyle alakalı twitter hesabından verdiği bilgide Musa Uzunlar ile anlaşıldığı bilindi.
Bu hafta sonu yine çekimlerin başlayacağı dizinin kadrosundaki adlar şöyle:

Özge Özberk, Emre Kınay, Musa Uzunlar, Pamir Pekin, Mert Yazıcıoğlu, Simay Barlas, Onuryay Evrentan, Ayça İnci, Alihan Türkdemir ve Nefise Karatay.

Adapte Etme bir dizi olacak olan Bir Annenin Günahı’nın senaryosunu akılda senaryocu Ahmet Yurdakul yazarken, rejisörlüğünü ise Filiz Pakman yapıyor.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu